Menu +

MDO: JIH - TRE 3:2sn - Třebíčští mladíci vydolovali bod z utkání s rezervou Jihlavy

Reportáže
T ř e b í č - Mladší dorostenci Horácké Slavie Třebíč zajížděli k dalšímu kolu Regionální ligy do Jihlavy. Soupeře v první třetině přehráli. Postupem času se však hra vyrovnala a vyrovnané bylo skóre i po šedesáti minutách, a to zásluhou třebíčského Lukáše Přidala (na fotografii), který vstřelil obě branky svého týmu. Pak přišly na řadu samostatné nájezdy, v nichž byli šťastnější domácí hráči.
Sdílejte článek
 
8.kolo, čtvrtek 19.10.2017
JIB JIB
3:2sn1:1 0:1 1:0
TRE TRE
Statistiky
Branky a nahrávky HST: 7. Přidal (Hrnčíř), 22. Přidal (Hrnčíř). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: . Průběh utkání: .
Sestavy
Jihlava B:
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda P., Martin - Šplíchal, Šinkovský, Koňařík, Blecha, Ježek, Linhart, Patočka, Dvořák, Růžička - Přidal, Dolníček, Kotačka, Hrnčíř, Dočekal, Maštalíř, Vildomec, Vedral, Klár, Spilka, Svoboda A.

Komentář k zápasu

Reportáž z utkání není k dispoziciOhlasy trenérů

Romane Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: První třetinu jsme odehráli dobře. Měli jsme převahu, ale nedokázali jsme využít šance. Ve druhé se hra postupně vyrovnala. Ve třetí se nám hra moc nedařila, domácí nás dostávali pod tlak, ze kterého se jim podařilo vyrovnat. Se štěstím jsme utkání dotáhli k nájezdům. V nich byli úspěšnější domácí hráči.

Podobné články

Reportáže

Mladší dorost se doma loučil výhrou, výbornou brankářku z Příbrami překonal dvakrát a bere tři body

16.03.2018
Reportáže

Starší dorost začal zápas s Chrudimí špatně, ztrátu už nedohnal

09.03.2018
Reportáže

Třebíčští podlehli ve velké bitvě Vsetínu, vytoužené play-off si letos nezahrají

24.02.2018