MDO: LET - TRE 19:2 - Mladší dorost utrpěl nejvyšší porážku v sezóně

T ř e b í č - Na ledě třetího celku tabulky inkasovali Třebíčští krutou porážku. Horáci drželi s domácími krok, alespoň podle skóre jen první třetinu, pak se Letci naplno prosadili a nepomohlo ani střídání brankářů po dvou třetinách.

13.kolo, neděle 6.11.2011
LET LET
19:25:2, 5:0, 9:0
Branky a nahrávky SK Horácká Slavia Třebíč: 9.Ferda (Urban), 17. Všetečka (Bartůněk, Kajnar). Rozhodčí: Hnízdil - O´Brien, Mikovec. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 62:23. Průběh utkání: 2:0,2:1,4:1,4:2,19:2.
HC Letci Letňany: Jandera - Honetschläger, Starosta, Poljanyčka, Zeliska, Vyšín, Staněk, Karabáček, Štosek, Horák, Čapek, Kvaček, Picálek, Kučera, Kroh, Polák, Kulda, Dyrynk
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (od 41.Loubal) - Oburka, Šimka, Veškrna, Sysel, Hodek, Trnka - Bartůněk, Kajnar, Všetečka - Caha, Mlynář, Maštera- Urban, Matov, Ferda - Michálek