MDO: TRE - JHR 8:1 - Mladší dorost rozstřílel Vajgar, šest branek nasázel Radim Ferda

T ř e b í č - Mladší dorostenci Horácké Slavie přehráli Jindřichův Hradec a rozhodnuto bylo vlastně už po první třetině, kterou domácí vyhráli vysoko 4:0. Během dvanácti minut a osmnácti vteřin dosáhl čistého hattricku střelec Radim Ferda, jenž v dalším průběhu utkání přidal ještě dvě branky a jednu asistenci. Nejvyrovnanější třetinou zápasu byla ta třetí, v níž hosté dosáhli i čestné branky, a to dokonce v oslabení. Mladší dorost tak vyhrál podeváté v řadě.

23.kolo, neděle 2.2.2014
8:14:0, 2:0, 2:1
JHR JHR
Branky a nahrávky: 8. Ferda (Novák), 12. Ferda (Novák), 13. Ferda (Strnad T.), 19. Březka (Ferda), 33. Ferda (TS), 37. Strnad T. (Novák), 55. Ferda (Procházka), 58. Ferda (Dvořák) - 45. Přibyl (Dančišin). Rozhodčí: Dostál - Brabec, Mejzlík. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 73. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 8:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šustal (Trnka) - Strnad P., Slabý, Erat, Procházka, Pelikán, Strnad M., Novák, Sigmund, ferda, Březka, Dvořák, trnka, Caha
KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Tourek (Kouba) - Zedníková, Homolka, Čamra, Přibyl, Dančišin, Filip M., Tržil, Draksl, Baxa, Havelka, Kopřiva, Nikodým, Kupka, veselý, Filip J., Egert