SDO: TRE - ZDR 6:0 - Starší dorost nedal Plamenům šanci, rozhodl ve druhé třetině

T ř e b í č - Starší dorost i po čtrnáctém kole okupuje první příčku tabulky. Rozhodlo o tom jasné vítězství nad Žďárem nad Sázavou, který mladé Bílé hvězdy vyhrály vysoko 6:0. Třebíčští byli od začátku utkání aktivnějším týmem, ale po první třetině vedli jen 1:0. Ve druhé části se však prosadili třikrát a našlápli k prvnímu vítězství po dlouhé reprezentační pauze. Dvě branky vstřelil agilní Patrik Matov, definitivně zlomil odpor soupeře pátým gólem obránce Adam Oburka.

14.kolo, neděle 17.11.2013
6:01:0, 3:0, 2:0
ZDR ZDR
Branky a nahrávky: 9.Ferda (Kabelka, Urban), 33.Matov (Ferda, Kabelka), 35.Matov (Ferda, Kabelka), 37.Všetečka (Maštera), 50.Oburka (Tůma, Všetečka), 60.Tůma (Ferda, Oburka). Rozhodčí: Humpolíček – Měkýš, Pospíšil. Vyloučení: 8:10. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Střely na branku: 40:17. Průběh utkání: 6:0.
SK Horácká Slavia Třebíč: Nováček – Hodek, Šimka, Oburka, Kabelka, Wasserbauer, A.Dobeš – Maštera, Kajnar, Všetečka – Ferda, Matov, Urban – Pokorný, Tůma, Mejzlík
SKLH Žďár nad Sázavou: Vítešník (41.Peška) – A.Němec, Machovec, Klíma, Macek, Mareček, Prchal, Šmída, R.Němec, Rozmarín, Šlegl, Mäki, Vlček