Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

20.10.JIH - TRE 3:2sn - Třebíčští mladíci vydolovali bod z utkání s rezervou Jihlavy
18.10.UNL - TRE 3:2 - Dvě trefy Lukáše Patáka na body z Ústí nestačily
18.10.V sobotu přijede do Třebíče lídr soutěže, který touží po návratu do extraligy - Karlovy Vary
16.10.BNJ - TRE 6:4 - V Benátkách rozhodla střelba ve třetí části a dvě slepené branky domácích
16.10.Třebíč čeká třetí venkovní zápas v řadě. Podaří se Horácké Slavii uspět na ústeckém ledě?
15.10.Třebíč se pomalu zvedá. Potvrdí dobrou formu i na ledě Benátek nad Jizerou?
14.10.VSE - TRE 1:3 - Třebíčští přemohli Valachy, pojistku dali v power-play
12.10.Třebíč pro mě byla trošku challenge. Měl jsem obavy z přijetí, přiznává Richard Diviš
12.10.Třebíč vyráží na led Vsetína, který se v nové sezóně zatím bodově trápí
11.10.TRE - FRM 4:0 - Třebíčští vydřeli s třetím tři body, čtyřikrát pálili v přesilovkách
10.10.Horácká Slavia potřebuje bodovat, v cestě však stojí rozjetý Frýdek-Místek
9.10.KAD - TRE 3:2 - Třebíčští v Kadani stáhli dvoubrankovou ztrátu, nakonec ale padli
7.10.TRE - PRO 1:3 - Třebíčští zaspali úvod zápasu, dvougólové manko už nedohnali
7.10.Zlom zápasu přišel na začátku, to nás dnes stálo body, myslí si brankář Lukáš Dostál
7.10.Hokejisté Horácké Slavie vyráží do Kadaně, kde svedou bitvu o body s tamními Trhači
5.10.Třebíč bude v sobotu bojovat o cenné body s prostějovskými Jestřáby
4.10.Nový klubový autobus bude brázdit republiku. Upozorní na klub, jeho výročí, i naše město
4.10.CEB - TRE 2:1p - Novým autobusem cestuje z Budějovic jeden vybojovaný bod
3.10.Hlasujte v anketě AVE gól měsíce září 2017. Který je vaším favoritem?
2.10.VTM 2004: Kraj Vysočina zvítězil ve vyrovnaném turnaji výběrů ročníku 2004
2.10.Ve středu do Budějovic, proti kterým se Třebíčským daří
1.10.MDO: TRE - VLA 11:3 - Dvě třetiny strach o výsledek, pak famózní třetí třetina
30.9.TRE - HAV 4:2 - První tříbodová domácí výhra, základem využité přesilové hry
30.9.Tomáš Kaláb: Jen jsem se modlil, abych to trefil. Konečně to tam padlo.
28.9.V sobotu čeká Třebíč po vítězství na Slavii souboj s osmým Havířovem
27.9.SLA - TRE 2:3 - Pronásledovatel favoritů podruhé udeřil. Třebíč přehrála Prahu!
26.9.Třebíčští pojedou bojovat o body do hlavního města, kde je prověří Slavia
25.9.TRE – LTM 2:3 – Třebíč nenavázala na zisk z Přerova, rozdílová byla využitá přesilovka hostů