Soutěž je velmi vyrovnaná a hraje se o každý bod. Hlásí kapitán a střelec úvodní branky zápasu Ladislav Bittner

Ohlasy po utkání
T Ř E B Í Č - Bílé hvězdy se v sobotu utkaly s Rysy a do zápasu se vrhly rychlým gólem. Úvodní branku vstřelil kapitán domácího týmu. Nahozený kotouč Michala Furcha se odrazil do mezikruží na hokejku Ladislava Bittnera, jenž na nic nečekal a prostřelil Mokryho. Po první přestávce se do rychlého útoku dostal Šimon Frömel, který našel volného Marka Berku a ten uklidil kotouč do odhalené branky. Třebíčská radost netrvala dlouho, neboť se po dvou minutách dokázal prosadit hostující Vladimír Svačina a pak i Štěpán Macháček. Do kabin se po dvou třetinách šlo za vyrovnaného stavu. V závěru dokázali domácí dostat souoeře pod tlak, který se neopatrnou hrou nechal hned několikrát vyloučit. Jednu z přesilovek dokázal využít agilní Šimon Frömel a finální výsledek 4:2 podtrhnul Martin Dočekal trefou do prázdné branky. Třebíčští se touto výhrou zmocnili tří bodů a posunuli se v tabulce na deváté místo, těsně pod svého úhlavního rivala z Vysočiny.

OHLASY LADISLAVA BITTNERA PO ZÁPASE TŘEBÍČ - FRÝDEK-MÍSTEK

OHLASY KAMILA POKORNÉHO A MARTINA JANEČKA

Klíčový byl třetí zápas, říká Štebih o čtvrtfinále. Co mistrovství světa nebo dovolená?

20.03.2024

Věděli jsme, že nám soupeř nedá vydechnout. Hráli jsme trpělivě, říká Ondřej Baláž