3. třída - turnaj v minihokeji v Jihlavě 12.11.2006

T ř e b í č - Třebíčský hokejvý potěr, třetí třída, pokračovala turnajem v Jihlavě, kterého se kromě Jihlavy A, B, a Třebíče A,B, zúčastnila mužstva Velké Bíteše a Humpolce ve skupině A, Velkého Meziříčí a Žďáru nad Sázavou ve skupině B. Družstvo Třebíč A se v tabulce své skupiny umístilo na druhém místě. Výsledkově se druhému týmu Třebíče - Třebíč B tak dobře nevedlo a v tabulce skupiny B skončilo na místě čtrvtém.

Třebíč A:

Třebíč - Jihlava A - prohra 1:9 ( 0:2 1:1 0:6 )
Bohužel výsledek neodpovídá průběhu hry, ve kterém hosté byli domácím vyrovnaným soupeřem po dobu dvou třetin a jen neproměnění jejich šancí bylo skóre po dvou třetinách 1:3. Až čtvrtý gól rozhodl o zápase a Třebíčští závěr utkání nezvládli.

Třebíč - Velká Bíteš - výhra 6:3 ( 4:1 1:2 1:0 )
Hned v úvodu si mladí Slavisté vytvořili tříbrankový náskok, který dokázali udržet až do konce. Během celého zápasu byli lepší a po zásluze vyhráli.

Třebíč - Humpolec - výhra 14:1 ( 4:0 5:1 5:0 )
Toto byl zápas na jednu branku a je potěšitelné, že hráči hráli až do konce na plno a i proto nastříleli soupeři 14 branek.

Pořadí:
1. Jihlava A - 6 bodů
2. Třebíč A - 4 body
3. Velká Bíteš - 1 bod
4. Humpolec - 1 bod

Třebíč B:

Třebíč - Jihlava B - prohra 3:10 ( 0:5 2:4 1:1 )
Soupeř byl lepší, ale na omluvu hráčů Třebíče je třeba říct, že B mužstvo tvoří mladší hráči a proto jsou pro něj někteří soupeři nad jeho síly. O tom se mohli přesvědčit v dnešním turnaji.

Třebíč - Žďár nad Sázavou - prohra 2:18 ( 0:3 1:9 1:6 )
Žďár postavil do soutěže jen jedno družstvo a tak pokud bude soupeřem B týmů, tak není pochyb kdo vyhraje, protože bylo nejlepší v turnaji.

Třebíč - Velké Meziříčí - prohra 1:13 ( 1:4 0:6 0:3 )
Tento zápas byl o něčem jiném než ostatní a to v tom, že za VM hrál velmi šikovný hokejista ročníkově čtvrťáček, ale chodí do třetí třídy, který nám vstřelil devět branek a bylo po zápase. S ostatními hráči by Třebíčští hráli vyrovnanější partii.

Pořadí:
1. Žďár nad Sázavou - 6 bodů
2. Velké Meziříčí - 4 body
3. Jihlava B - 2 body
4. Třebíč B - 0 bodů

Nejlepší střelci v A družstvu Ferda 7 branek, Bednář 6 a Slabý 5, v B družstvu vstřelil 3 branky Erat.