Blíží se akce Dvakrát v roce Vánoce, probíhá charitativní týden WSM Ligy
21.11.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

Blíží se akce Dvakrát v roce Vánoce, probíhá charitativní týden WSM Ligy

T ř e b í č - Třebíčský hokejový klub dlouhodobě podporuje a sám pořádá různé charitativní projekty. V současné době je v přípravě už sedmý ročník akce na podporu dětí z dětských domovů nazvaná Dvakrát v roce Vánoce. Ta je naplánována na 10. února 2018 na utkání s Českými Budějovicemi. V probíhajícím týdnu navíc běží Charitativní týden WSM Ligy. I toho se Horácká Slavia ráda zúčastní.

Protože Charitativní týden WSM Ligy a projekt Dvakrát v roce Vánoce jsou prakticky totožné a tento projekt má už v Třebíči víceletou tradici, bude se konat i v právě probíhající sezóně, a to při utkání s Českými Budějovicemi 10. února 2018.

“Díky našim fanouškům, kteří mají k této akci dlouhodobě výborný postoj a společně s námi pomáhají dětem nejen z dětských domovů, můžeme připravit už sedmý ročník tohoto projektu,“ pochvaluje si a zároveň informuje o termínu marketingový manažer Horácké Slavie Daniel Šlapák.Součástí spolupráce pro tuto akci je i zážitková nabídka pro jednoho z fanoušků, a sice možnost vyzkoušet si práci redaktora webových stránek v jednom z domácích utkání.

Zájemci o tuto nabídku se mohou zúčastnit dobročinné aukce, kde potom nabídku vydraží.

I Charitativní týden WSM Ligy Horácká Slavia velmi ráda podpoří. Do aukce, která je součástí týdne, věnuje dres z hokejové exhibice konané ke dvacátému výročí působení třebíčského klubu v naší druhé nejvyšší hokejové lize.


Benefiční aukci najdete ZDE


 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Hlasujeme pro krásný gól Tomáše Havránka, ukažme sílu fandů HST

T ř e b í č - Společnost TVCOM.cz vybírá nejhezčí góly měsíce do ankety, v níž mohou hlasovat fanoušci všech klubů, a to zcela zdarma. Z každého zařízení lze hlasovat zvlášť. V aktuálním výběru je nominován krásný gól Tomáše Havránka ze zápasu proti Vsetínu. Ano, bude těžké přehlasovat fanoušky Českých Budějovic nebo třeba Vsetína. Ale pojďme to společně zkusit, pojďme ukázat naši sílu. Videoanketu najdete v odkazu níže, gól Tomáše Havránka je v ní pod číslem 5. Děkujeme za každý hlas. Pro vítěze ankety je připraven krásný dárek - hodinky v hodnotě 18 000 korun.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS