Menu +

Blíží se akce Dvakrát v roce Vánoce, probíhá charitativní týden WSM Ligy

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Třebíčský hokejový klub dlouhodobě podporuje a sám pořádá různé charitativní projekty. V současné době je v přípravě už sedmý ročník akce na podporu dětí z dětských domovů nazvaná Dvakrát v roce Vánoce. Ta je naplánována na 10. února 2018 na utkání s Českými Budějovicemi. V probíhajícím týdnu navíc běží Charitativní týden WSM Ligy. I toho se Horácká Slavia ráda zúčastní.
Sdílejte článek
 

Protože Charitativní týden WSM Ligy a projekt Dvakrát v roce Vánoce jsou prakticky totožné a tento projekt má už v Třebíči víceletou tradici, bude se konat i v právě probíhající sezóně, a to při utkání s Českými Budějovicemi 10. února 2018.

“Díky našim fanouškům, kteří mají k této akci dlouhodobě výborný postoj a společně s námi pomáhají dětem nejen z dětských domovů, můžeme připravit už sedmý ročník tohoto projektu,“ pochvaluje si a zároveň informuje o termínu marketingový manažer Horácké Slavie Daniel Šlapák.Součástí spolupráce pro tuto akci je i zážitková nabídka pro jednoho z fanoušků, a sice možnost vyzkoušet si práci redaktora webových stránek v jednom z domácích utkání.

Zájemci o tuto nabídku se mohou zúčastnit dobročinné aukce, kde potom nabídku vydraží.

I Charitativní týden WSM Ligy Horácká Slavia velmi ráda podpoří. Do aukce, která je součástí týdne, věnuje dres z hokejové exhibice konané ke dvacátému výročí působení třebíčského klubu v naší druhé nejvyšší hokejové lize.


Benefiční aukci najdete ZDE


Podobné články

Aktuální zprávy

Sezóna nedopadla úspěchem, ale viděli jsme parádní zápasy, které diváky bavily, říká Karel Čapek

9.3.2018
Aktuální zprávy

Obě sezóny v Třebíči se mi líbily. Pokud zůstaneme, máme už určitou vizi, říká Martin Sobotka

6.3.2018
Aktuální zprávy

Třebíčští hokejisté opět zabodovali v anketě Sportovec Třebíče 2018

1.3.2018