Čtvrťáci a páťáci zdolali Jihlavu

Dalších čtrnáct utkání mládeže bylo odehráno během jarních prázdnin a o minulém víkendu. V devíti z nich získali mladí třebíčští hokejisté plný bodový zisk, jednou remizovali a čtyřikrát odcházeli z ledu poraženi. Žáci 4. a 5. třídy přehráli Jihlavu a svorně drží páté příčky v tabulce. Šesťákům a sedmákům se dařilo střídavě. Slabším soupeřům sice dokázali nadělit i dvanáct gólů, ale např. na Ždár nestačili. Proti Ždáru neuspěli ani osmáci, devítka však ano. Bezchybní byli i dorostenci, kteří doma zvládli nepříjemnou Jihlavu a v Orlové rozstříleli soupeře 11:2. Junoři hráli dvakrát venku a přivezli si jedno vítězství.

Výsledky mládežnického hokeje 15.02.04

4.třída

Třebíč - Jihlava 4:2 (1:1,3:1,0:0)
Branky: J.Salák 3, M.Mašek
Třebíč začala ve velmi svižném tempu a první dvě třetiny toho soupeři mnoho nedovolila. V poslední části si hráči SK HS vítězství pohlídali, zejména když je svým dobrým výkonem podržel brankář Tomáš Fučík.

5.třída

Třebíč - Jihlava 9:4 (1:1,4:1,4:2)
Branky: O.Šulc 3, D.Deveri 2, P.Donutil 2, M.Vlašín, P.Balík
V dramatickém derby se hrál rychlý a bojovný hokej, kdy po vyrovnané 1. třetině si domácí větší vůlí po vítězství vytvořili náskok, který postupně zvyšovali a desítka byla na spadnutí.

6.třída

Třebíč - H.Brod 4:4 (1:1,0:3,3:0)
Branky: J.Strnad, L.Paták, N.Marek, E.Krčál
Až zlepšenou hrou v poslední třetině se podařilo domácím hráčům vyrovnat skóre utkání a dosáhnout na spravedlivou remízu.
Třebíč - Žďár n.S. 0:5 (0:2,0:1,0:2)
Domácí předvedli špatný výkon, působili odevzdaně a soupeř toho využil ke svému vítězství.
Třebíč - Rosice 12:2 (5:0,2:1,5:1)
Branky: L.Paták 4, T.Bartejs 3, D.Deveri 3, E.Krčál, R.Večeřa
Utkání mělo jednostranný průběh a jen nepřesná střelecká muška domácích zachránila hostující celek ještě od většího debaklu.

7.třída

Třebíč - H.Brod 12:0 (3:0,4:0,5:0)
Branky: T.Vondráček 7, D.Stahorský 2, O.Němec, D.Fryauf, D.Křenek
Utkání bylo jednoznačnou záležitostí domácího celku, svého soupeře dokonale přehráli a skóre utěšeně narůstalo.
Třebíč - Žďár n.S. 2:5 (0:0,2:3,0:2)
Branky: R.Sochor, R.Mastná
Domácí nezopakovali svůj výkon z dohrávky proti Havl.Brodu, v utkání se herně doslova trápili a mistrovské body nezískali.
Třebíč - Rosice 6:0 (2:0,2:0,2:0)
Branky: M.Dočekal 2, P.Štěpánek, D.Stahorský, D.Fryauf
Domácí si skóre celkového vítězství rozložili pěkně rovným dílem do všech třetin a zaslouženě získali dva mistrovské body.

8. třída

Žďár n.S. - Třebíč 5:2 (1:0,2:1,2:1)
Branky: M.Vrbka, T.Vondráček
Ve vyrovnaném utkání se domácí hráči prosadili lépe v koncovce a to rozhodlo o jejich vítězství

9. třída

Žďár n.S. - Třebíč 2:5 (1:0,1:3,0:2)
Branky: E.Kadela 2, P.Čejka, R.Novák, M.Neuman
Hostující celek předvedl po prohrané první třetině zlepšený výkon, který korunoval i gólově a zaslouženě zvítězil.

Dorost

Třebíč - Jihlava 5:2 (2:1,2:0,1:1)
Branky: M.Laš 2, P.Vlašín, L.Nahodil, M.Kundela
Domácí nastoupili do utkání se značným respektem ze svého soupeře a to ovlivnilo jejich hru v první části, která byla značně opatrná. Ve druhé třetině aktivnější třebíčští přidali dvě rozhodující branky, ale poslední část přinesla opět opatrnou hru s cílem udržet vítězství. Důležitý byl zisk obou bodů s nepříjemným soupeřem a udržet se ve hře o první místo v dorostenecké lize.
Třebíč - Orlová 11:2 (1:0,7:0,3:2)
Branky: M.Laš 4, L.Bartůněk 2, L.Dostál 2, J.Burian, K.Drdlíček, V.Burian
V tomto utkání byla první třetina celkem vyrovnané, kdy se hosté snažili s domácími držet krok. S nástupem do druhé části rozpoutali třebíčští mladíci nádherné kombinační variace, tak jak je známe a z hostujícího celku si vytvořili doslova střelnici. Poslední třetina se jen dohrávala s přáním trenérů, aby nedošlo ke zbytečnému zranění. Skvělou formu předvedl Marek Laš, který vstřelil čtyři krásné góly. Výhra znamená opět víkendový stoprocentní bodový zisk a další krůček k vysněnému cíli.

Junioři

F.Místek - Třebíč 4:1 (2:0,1:1,1:0)
Branka: M.Přibyl
V naprosto vyrovnaném utkání rozhodlo proměňování příležitostí, ve kterém hosté zklamali na celé čáře. Domácí naopak z minima vytěžili maximum a to o jejich vítězství rozhodlo.
N.Jičín - Třebíč 2:6 (1:1,1:1,0:4)
Branky: T.Veselý 2, T.Fiala 2, M.Přibyl, O.Dvořák
První dvě třetiny se herně podobaly pátečnímu utkání ve F.Místku, ale v poslední části se hosté konečně prosadili střelecky a bojovným duchem, který v mužstvu na lavičce vládl, dotáhli utkání k zaslouženému vítězství.