Čtvrťáci opět vyhráli, v Pelhřimově si zastříleli a zvítězili 12:2

T ř e b í č - V neděli 9. února 2014 sehrály naše mladé Bílé hvězdy ročníku 2004 další zápas v rámci Krajské ligy přípravek pořádaného Krajským svazem ledního hokeje VYSOČINA. Třebíčští zajížděli na led Pelhřimova, na jehož ledě si s chutí zastříleli a vyhráli s přehledem 12:2. Po zápase se jely navíc samostatné nájezdy, které jsme 6:5 vyhrály.

HC Lední Medvědi Pelhřimov – SK HS Třebíč 4. třída – 2 : 12

(0:3, 0:5, 2:4)

Sestava: Jan Trvaj – Tomáš Jaša, Adam Topol, Martin Kret, František Bláha, Martin Oliva, Marcel Hrbáček – Jakub Hájek, Adam Kříž, David Krotký – Nikolas Bobrovský, Tomáš Staněk, Adam Svoboda – Alex Daňhel, Jan Venhoda, Lukáš Kardoš.

Branky a nahrávky: 1. David Krotký, 10. Jakub Hájek (Adam Kříž), 15. Adam Svoboda (Adam Kříž), 18. Adam Kříž (David Krotký), 22. Adam Kříž, 27. Adam Kříž, 30. Adam Kříž, 32. Martin Oliva (Jan Venhoda), 37. Jakub Hájek (Adam Kříž), 40. Adam Svoboda (Tomáš Staněk), 45. Adam Kříž (David Krotký) – 32. Max Machovský (Tomáš Strnad), 37. Maxmilián Škoda (Michal Zelenka).

Komentář: Dnešní zápas jsme měli po celou dobu utkání pod kontrolou. Skóre otevřel v 1. minutě David Krotký, do konce první třetiny jsme si vytvořili tříbrankový náskok, který narůstal až do skóre 8:0. Po úpravě ledu na počátku třetí třetiny se domácím v oslabení podařilo snížit. Ovšem v pokračující přesilové hře se prosadili také naši mladí hráči. Soupeř se prosadil brankově ještě jednou, kdy se naši zadáci nestihli vrátit a domácí situaci 3 na brankaře zvládli. Po utkání se navíc jely samostatné nájezdy, ve kterých jsme zvítězili 6:5 (za HST proměnili Venhoda, Kříž, Kret, Svoboda, Jaša, Topol).

Vyloučení: 2:2