Další dvojnásobné vítězství dorostenců

Mladým třebíčským hokejistům se daří evidentně více než mužům. V dalších kolech, které byly odehrány během minulého víkendu pokračovali ve svých výtečných výkonech. Ze dvanácti odehraných utkání třebíčští mladíci vyhráli devět, jednou remizovali a jen dvakrát odcházeli z ledu poraženi. Nejvíce se dařilo tradičně osmákům, deváťákům a dorostencům, kteří vyhráli všechna svá utkání a drží se na prvních pozicích svých ligových tabulek. Stoprocentní zisk bodů v tomto kole si však připsali i sedmáci a putují tabulkou vzhůru. Na padesát procent uspěli šesťáci a jen jeden ze čtyřech možných bodů uhájili junioři.

Výsledky mládežnického hokeje 12.10.2003

6.třída

Třebíč - Havl.Brod 0:6 (0:1,0:1,0:4)
Domácím se utkání nepovedlo a převaha soupeře se plně projevila v poslední třetině.
Pelhřimov - Třebíč 2:4 (1:1,0:1,1:2)
Branky: E.Krčál, N.Marek, T.Bartejs, L.Paták
Hosté na sobotní utkání rychle zapomněli a i když bylo vítězství upracované, tak bylo určitě zasloužené.

7.třída

Třebíč - Havl.Brod 5:1 (1:0,2:1,2:0)
Branky: P.Štěpánek 2, D.Stahorský, O.Němec, P.Vyhnálek
Ve vyrovnaném utkání se domácí více prosadili v koncovce a na své konto si připsali další vítězství.
Pelhřimov - Třebíč 1:3 (1:1,0:1,0:1)
Branky: O.Němec, R.Sochor, P.Štěpánek
Hosté i tomto zápase měli lepší střeleckou mušku než-li soupeř a zisk bodů znamená posun v tabulce na čtvrté místo.

8. třída

Havl.Brod - Třebíč 3:8 (2:2,1:3,0:3)
Branky: T.Vondráček 3, L.Klouda, V.Hrabec, V.Křípal, M.Molák , L.Rampír
Hosté produkovali dobrý hokej, soupeře postupně přehráli a na "horkém" ledě dosáhli vysokého vítězství.
Třebíč - Pelhřimov 6:0 (1:0,2:0,3:0)
Branky: V.Křípal 3, M.Vlach, T.Vondráček, M.Janoušek
Domácí hráči zůstali při střelecké chuti i v neděli, soupeři nasypali půl tucet krásných gólů a zaslouženě vévodí tabulce.

9. třída

Havl.Brod - Třebíč 5:9 (0:3,3:3,2:3)
Branky: P.Fila 2, R.Novák 2, M.Nabytý 2, M.Neuman 2, T.Nykrmajer
I třebíčská devítka "V kotlině" předvedla svou sílu, postupně získala dostatečný náskok, který si udržela do konce utkání.
Třebíč - Pelhřimov 7:1 (0:1,5:0,2:0)
Branky: P.Krutiš 2, R.Novák, V.Fila, T.Beránek, M.Nabytý, P.Fila
Domácí se v utkání probudili až od druhé třetiny, potom světoznámému městu s krematoriem nastříleli sedm branek a jen díky horšímu skóre prvních třech bodově vyrovnaných celků jsou v tabulce na třetím místě.

Dorost

Třebíč - Šumperk 5:3 (3:0,2:0,0:3)
Branky: L.Nahodil 2, M.Kundela, M.Jánský, V.Burian
Hráči SK HS předvedli dvě třetiny výborný hokej a svou důraznou a bojovnou hrou soupeře dokonale zaskočili. Avšak čtyřminutové vyloučení na začátku třetí třetiny hosté v rozmezí 17 sekund potrestali dvěma góly a to je posadilo do sedla. Když snížili ve 49 minutě na 5:3 schylovalo se k dramatu, ale takticky vedená poslední desetiminutovka domácího celku již změnu skóre nepřipustila.
Žďár n.S. - Třebíč 0:7 (0:2,0:2,0:3)
Branky: L.Dostál 3, Kundela 2, L.Nahodil, J.Burian
Hosté toho soupeři mnoho nedovolili, dobře kombinovali a prosadili se i střelecky. Stoprocentní víkendový zisk mistrovských bodů a klopýtnutí Havířova ve F.Místku znamená, že se dorostenci SK HS dostali do čela ligové soutěže.

Junioři

Orlová - Třebíč 2:2 (1:2,1:2,1:3)
Branky: M.Slavík, L.Sláma
Třebíčští junioři v pátek na severu Moravy podali v utkání dobrý výkon a zisk bodu za remízu je spravedlivý.
Třebíč - Žďár n.S. 2:10 (1:2,0:4,1:4)
Branky: M.Vašíček, M.Laš
Domácí hráči v utkání měli sice více střel na branku než-li hosté, ale ti měli lepší produktivitu a špatný výkon domácích brankářů se odrazil na vysoké prohře.