Dorost: Po dvou nezdarech konečně oslava prvních extraligových bodů

Dorostenci Horácké Slavie Třebíč vstoupili do seriálu extraligové soutěže dvěma porážkami. Úvodem jim doma nevyšlo utkání s Přerovem a v následujícím střetnutí podlehli i svému soupeři ve Zlíně. Plni odhodlání zvrátit nepříznivý start do sezóny nastoupili do druhého zápasu na domácím ledě, tentokrát proti stejně starým protihráčům ze Vsetína. Valašský soupeř však v Třebíči neuspěl a domácí se tak po výborném výkonu mohou radovat ze zisku prvních extaraligových bodů za výrazné vítězství 6:2.

Doposud sehraná utkání dorostenců:

Třebíč - Přerov 1:3 (0:0,1:1,0:2)
Branka: L.Dostál
Na domácích hráčích se v úvodním kole dorostenecké extraligy projevil značný respekt z nejvyšší soutěže. Nicméně první dvě třetiny hráli se svým soupeřem vyrovnanou partii. Větší zkušenost hostí se projevila v poslední části, kdy dvěma góly rozhodli utkání ve svůj prospěch.

Zlín - Třebíč 3:0 (1:0,1:0,1:0)
Hosté se o lepší výsledek připravili svou nečistou hrou, čehož soupeř dvakrát v přesilovce do 40 min. využil. V poslední třetině se hosté zlepšili, nedokázali však své šance zúročit a naopak v poslední minutě inkasovali třetí gól.

Třebíč - Vsetín 6:2 (1:0,4:1,1:1)
Reportáž z utkání dorostu HS Třebíč - HC Vsetín přineseme později.