Dorost poslední únorový víkend opět nezaváhal

Junioři pokračovali v nevýrazných výkonech a prohráli s aspirantem na extraligu - Prostějovem 1:8 a se Žďárem n/S těsně 4:5. Dorostenci v těžkém utkání v Orlové zvítězili 5:4 a doma si jednoznačně poradili se Žďárem 8:0. Starší i mladší žáci měli vlivem chřipky soupeřů volno. V žákovském přeboru narazila kosa na kámen a obě družstva prohrála s brněnskými Krokodýli 1:10 a 0:10.

Výsledky z 21.-23. února

Junioři

Třebíč - Prostějov 1:8 (0:0,0:4,1:4)
Branka: L.Sláma
Domácí junioři vydrželi s horkým aspirantem na postup do extraligy pouze první třetinu, v další části se již hosté prosadili a předvedli, proč jsou v čele soutěže.

Žďár n/S - Třebíč 5:4 (3:2,1:2,1:0)
Branky: J.Krčál, P.Zahradník, M.Přibyl, K.Schmidt
Ve vyrovnaném utkání byli hosté lepším týmem, ale vytvářeli hrubé chyby, které dokázali domácí potrestat a strhnout vítězství na svou stranu.

Branky: P.Ludvík 3, L.Papoušek, M.Laš
Hosté se ujali vedení, ale první třetinu prohráli. Ve druhé části se hráčům SK HS podařilo během dvou minut otočit vývoj ve svůj prospěch, ale domácí za další dvě minuty srovnali na 3:3. V poslední třetině šli hosté ve 13.min. do vedení, jenže domácí srovnali když běžela 18.min., ale ještě v téže minutě aktivně hrající Pavel Ludvík rozhodl svou třetí brankou o vítězství hostujícího celku a nezměnila na tom ani minutová závěrečná power play domácích.

Třebíč - Žďár n/S 8:0 (4:0,3:0,1:0)
Branky: L.Papoušek 2, M.Čermák 2, K.Drdlíček, M.Kaňkovský, J.Bradáč, P.Ludvík
Domácí svému soupeři nedali sebemenší šanci na úspěch a zaslouženě vysoce zvítězili..

Branka: R.Novák
I v páté třídě uštědřili fyzicky vyspělejší hostující hráči domácímu celku vysokou porážku.

4.třída

Třebíč - Krokodýli 0:10 (0:3,0:1,0:6)
Hosté byli lepším týmem jak bruslařsky, tak i technicky, domácím se navíc nepovedla poslední třetina a o vítězi nebylo pochyb.