Dorostenci dvakrát zvítězili a jsou v čele dorostenecké ligy

Junioři sehráli jen jedno utkání, ve kterém prohráli s Uh.Brodem těsně 5:6. Nedělní utkání se Znojmem bylo odloženo na 8.12. Dorostenci získali v pátek povinné dva body s posledním Uničovem za výhru 6:4 , v neděli si to doma rozdali s vedoucím Znojmem a po dramatickém utkání zvítězili 4:2 a vyhoupli se na čelo tabulky. Starší žáci získali pro součet do nadstavby pouze bod, ale o postupujících je již rozhodnuto - Jihlava, Krokodýli, Ytong, Žďár n.S. a Třebíč. Mladší žáci prohráli obě utkání doma s Ytongem, ale ze Žďáru n.S. dovezli body všechny. Páťáci body ve Znojmě nevybojovali, ale čtverce se to těsným vítězstvím podařilo a udržují si kontakt s čelem soutěže.

Junioři

Třebíč - Uh.Brod 5:6 (1:2,0:3,4:1)
Branky: P.Zahradník 2, T.Caha, M.Slavík, M.Přibyl
V utkání plném zvratů měli hosté více štěstí a odvezli si oba body.

Branky: K.Drdlíček 2, M.Laš 2, L.Papoušek, V.Konečný
Hosté si v první části proti poslednímu celku v tabulce vytvořili dostatečný náskok, ale v druhé třetině museli trenéři rázně kolektivu domluvit o plnění hráčských povinností. Hra se po té zlepšila, ale zbytečné chyby v závěrečné části dovolili soupeři snížit na přijatelný výsledek.

Třebíč - Znojmo 4:2 (1:2,1:0,2:0)
Branky: M.Laš 2, D.Pálka, Pe.Franěk
Bezpochyby šlágr kola dorostenecké ligy přilákal do ochozů mnoho diváků obou týmů. Domácí začali lépe, ujali se vedení gólem Dalibora Pálky po nádherně sehrané přesilovce, ale soupeř ještě v první třetině otočili skóre na svou stranu. Ve druhé části domácí sice v úvodu vyrovnali, nicméně hosté byli iniciativnější a poměr střel byl 6:19, ale žádnou střelu za své záda pozorně chytající Pavel Míča nepustil. V poslední třetině hráči SK HS opět v úvodu využili přesilovou hru a důsledným napadáním toho soupeři moc nedovolili, v závěru pečetili gólem zasloužené vítězství a ujali se vedení dorostenecké ligy.

Branky: L.Dostál, M.Břínek
Nejblíže k zisku bodů proti Ytongu měla v sobotu devítka, ale ospalý výkon hráčů SK HS v první polovině utkání pustil domácí do vedení a hosté přes závěrečný tlak na body nedosáhli a dovršili tak sobotní skóre zápasů Ytong - Třebíč na 4:0.

Třebíč - Žďár n.S. 3:3 (1:1,2:1,0:1)
Branky: M.Kundela, M.Jánský, J.Vrána
Domácí hráči pokračovali v nevýrazném výkonu a ztratili v soutěži další bod.

8.třída

Ytong - Třebíč 6:0 (4:0,2:0,0:0)
Černá sobotní série měla pokračování v osmičce, když hosté v utkání nedokázali dosáhnout ani čestného úspěchu.

Třebíč - Žďár n.S. 0:7 (0:2,0:3,0:2)
Domácím hráčům se nedařilo herně ani v neděli a se svým soupeřem opět prohráli s nulou.

Branka: V.Křípal
Utkání sedmiček bylo v úvodu vyrovnané, ale v další části se domácí nedokázali prosadit střelecky a to rozhodlo o druhé sobotní porážce.

Žďár n.S. - Třebíč 2:6 (0:3,0:1,2:2)
Branky: L.Klouda 2, T.Vondráček, L.Zárybnický, M.Dočekal, T.Nykrmajer
Hosté zapomněli na sobotní nevyvedené utkání, proti žďárským si spravili střeleckou chuť a odvezli si oba mistrovské body.

6.třída

Třebíč - Ytong 2:6 (0:2,1:3,1:1)
Branky: D.Kotrba, R.Mastná
Když utkání začalo, tak určitě nikdo nečekal, že to bude ve všech třídách s Ytongem pro SK HS černá sobota. Šestka zahájila tuto sérii slabým výkonem a po druhé třetině nebylo o vítězi pochyb.

Žďár n.S. - Třebíč 4:5 (1:1,1:3,2:1)
Branky: M.Svoboda 2, R.Sochor, M.Sochor, R.Mastná
Zlepšený výkon hostujícího celku, podpořený bojovností a vůlí po vítězství slavil zasloužený úspěch.

5.třída

Znojmo - Třebíč 3:1 (1:0,2:0,0:1)
Branka: D.Deveri
I pětky sehráli vyrovnaný zápas, ale tentokrát se z vítězství radovali domácí hráči, když hosté v poslední třetině jen korigovali výsledek.

4.třída

Znojmo A - Třebíč 1:2 (0:1,1:1,0:0)
Branky: M.Prášek, N.Marek
Ve vyrovnaném a oboustranně bojovném utkání byli nakonec hosté úspěšnější i přes neproměnění několika tutovek.