Dorostenci jsou po polovině soutěže na prvním místě tabulky

Junioři si v pátek spravili chuť s Kroměříží a uštědřili jim mikulášskou nadílku 10:2. V nedělní dohrávce podlehli Znojmu 2:4 a v polovině soutěže jsou na 5.místě. Dorostenci sehráli v pátek těžké utkání na ledě třetího Šumperku, za remízu 1:1 získali bod a po polovině soutěže jsou v čele dorostenecké ligy. Víkendová remíza byla první ztráta bodu po pěti výhrách v řadě. V žákovské lize proti Rosicím nezaváhala ani jedna třída a s celkovým skóre 40:3 získali všech 8 bodů. Proti Havl.Brodu uspěla vítězstvím jak 5.třída výsledkem 5:3, tak i 4.třída výsledkem 7:4.

Junioři

Třebíč - Kroměříž 10:2 (4:0,1:1,5:1)
Branky: P.Zahradník 2, T.Caha 2, R.Musil, L.Sláma, M.Slavík, Š.Oberreiter, L.Pokorný, O.Klouda
Domácí junioři se v pátek předvedli ve výborném světle a svému soupeři doslova uštědřili mikulášskou nadílku.

Znojmo - Třebíč 4:2 (2:2,0:0,2:0)
Branky: T.Caha, M.Slavík
Ve vyrovnaném utkání využili domácí v poslední části početní převahu 5:3, ujali se tak vedení 3:2 a když hosté šáhli v závěru ke hře bez brankáře, pečetili znojemští junioři vítězství gólem do prázdné branky.

Branka: T.Fiala
Hosté na severu Moravy odehráli těžké utkání a vybojovaný bod za remízu je udržel po polovině soutěže na čele dorostenecké ligy.

Třebíč - Rosice 12:1 (4:0,6:1,2:0)
Branky: L.Dostál 3, M.Kejda 2, L.Nahodil 2, T.Břínek, P.Burián, M.Jánský, M.Kundela, J.Vrána
Hosté nestačili na vysoké tempo domácího celku a nebýt toho, že třebíčští v závěru polevili v nasazení, tak si rosická devítka odvezla ještě větší brankový příděl.

8.třída

Třebíč - Rosice 11:0 (1:0,5:0,5:0)
Branky: M.Nabytý 3, R.Novák 2, J.Kočí, M.Jakub, E.Kadela, M.Matoušek, P.Štěpánek, S.Chromý
Domácí se proti tabulkově nejslabšímu soupeři první třetinu zastřelovali, aby i po zbývajících dvou třetinách udrželi své konto čisté a svého soupeře deklasovali dvoucifernou porážkou.

7.třída

Rosice - Třebíč 1:7 (0:0,0:5,1:2)
P.Krutiš 3, A.Zeman, R.Studený, L.Zárybnický, M.Vrbka
Hosté byli od počátku utkání lepším týmem a bylo jen otázkou času, kdy se prosadí i střelecky. Od druhé třetiny se čas naplnil a hosté si s přehledem utkání dohráli ke svému vítězství.

6.třída

Rosice - Třebíč 1:10 (0:5,0:2,1:3)
Branky: R.Benáček 2, J.Fila 2, M.Molák, R.Sochor, O.Němec, M.Svoboda 2, R.Mastná, J.Nydrle
Hosté splnili úlohu favorita, v utkání nezaváhali a vítězství je posunulo na třetí příčku v soutěži.

5.třída

Třebíč - Havl.Brod 5:3 (0:1,2:1,3:1)
Branky: D.Deveri 2, F.Ivaník, E.Krčál, D.Sklenář
Domácí hráči se sice rozehráli až od druhé třetiny, ale bojovným výkonem zvrátili vývoj zápasu na svou stranu a po zásluze zvítězili.

4.třída

Třebíč - Havl.Brod 7:4 (1:2,4:1,2:1)
Branky: L.Paták 2, P.Balík 2, O.Šulc, M.Vlašín, M.Prášek
Po neurovnané hře domácího celku v úvodu utkání, rozhodla o vítězi druhá třetina a začátek třetiny třetí, když hráči SK HS dokázali vstřelit svému soupeři šest gólů a zaslouženě si za svůj výkon připsali dva mistrovské body.