Dorostenci přehráli vloni extraligový Havířov 7:0

Hokejové naděje Horácké Slavie Třebíč pokračovali minulý víkend v rozběhnutém seriálu ligových zápasů. Tentokrát se mladým třebíčským hokejistům přiliš nedařilo, když vyhráli jen tři z deseti odehraných utkání. Jedno vítězství si připsala pátá třída a hned dvě zatím suverénní dorostenci, kteří nejdříve v pátek na svém ledě rozstříleli loňského účastníka dorostencké extraligy - Havířov a v neděli si poradili i na ledě s Kopřivnicí. Dosud dobře si vedoucí osmáci a deváťáci ztroskotali na horkém ledě ve Znojmě.

Výsledky mládežnického hokeje 19.10.2003

4.třída

Pelhřimov - Třebíč 2:1 (2:1,0:0,0:0)
Branky: D.Sedlář
I přes zlepšený výkon ve druhé a třetí třetině se hostujícímu celku nepodařilo skóre utkání vyrovnat.

5.třída

Pelhřimov - Třebíč 5:7 (1:3,3:1,1:3)
Branky: D.Dobrovolný 2, N.Marek, P.Balík, M.Vlašín, N.Kuchera, M.Kazatel
Jak nasvědčuje skóre jednotlivých třetin, výsledek byl jako na houpačce. Nakonec v dramatickém utkání bohatém na branky rozhodli hosté o své výhře dvěma góly v posledních čtyřech minutách.

6.třída

Třebíč - Znojmo 2:5 (1:1,0:2,1:2)
Branky: D.Deveri. O.Semerád
Domácí se po celé utkání trápili a tak bojovnější hosté nakonec zaslouženě zvítězili.

7.třída

Třebíč - Znojmo 2:5 (0:2,0:2,2:1)
Branky: O.Němec, M.Dočekal
Rovněž třebíčští sedmáci nepodali v tomto zápase takový výkon, který by vedl k zisku bodů na domácím ledě.

8. třída

Znojmo - Třebíč 7:2 (1:0,2:1,4:1)
Branky: M.Vlach, M.Jakub
Hostující celek obdržel gól již v první minutě utkání a to poznamenalo jeho hru až do poslední sirény.

9. třída

Znojmo - Třebíč 5:1 (0:0,2:0,3:1)
Branky: M.Jánský
Po vyrovnané první třetině přehráli domácí hráči družstvo SK HS důraznější koncovkou.

Dorost

Třebíč - Karviná 7:0 (1:0,2:0,4:0)
Branky: V.Burian 2, K.Drdlíček 2, L.Nahodil, M.Laš, L.Popela
Dorostenci SK HS loňský extraligový Havířov v pátečním utkání doslova rozstříleli. Předvedli dobrou kombinační hru celého kolektivu a po dvou třetinách vedli 3:0. V poslední části domácí zasadili soupeři ránu gólem již v 19 vteřině a za dalších 50 vteřin přidali na 5:0. To vzalo soupeři jakékoliv ambice na dobrý výsledek a když třebíčští přidali další dva nádherné góly, znamenalo to zaslouženě vysoké vítězství a upevnění první pozice v ligové soutěži.
Kopřivnice - Třebíč 3:4 (1:2,0:2,2:0)
Branky: J.Burian, L.Dostál, V.Burian, O.Kohút
Hosté se v utkání brzy ujali dvoubrankového vedení a v další části již vedli 4:1, ale houževnatý soupeř v poslední třetině postupně v 54. a v 58. minutě snížil na rozdíl jediné branky. Hosté si pozornou hrou v závěru vítězství vzít nenechali.

Junioři

Uh.Brod - Třebíč 8:3 (3:0,2:0,3:3)
Branky: L.Pokorný, M.Pejchal, M.Doležal
Ve vyrovnaném utkání byl domácí tým lepší v koncovce, kdežto junioři SK HS se prosadili střelecky až v poslední třetině a to na lepší výsledek nestačilo.
Třebíč - Znojmo 2:4 (1:1,0:2,1:1)
Branky: K.Schmidt, M.Přibyl
Ve vyrovnaném zápase s favoritem soutěže rozhodly o vítězství hostujícího týmu dvě využité přesilové hry (3:5 a 4:5)ve druhé třetině.