Dorostenci si připsali za víkend dvě výhry, junioři dvě prohry

Junioři se minulý týden neprosadili a prohráli jak doma s Karvinou 3:4, tak i v Olomouci 1:5. Šnůru porážek tak protáhli už na čtyři zápasy. Dorostenci pokračují naopak ve vítězné sérii, která trvá už osm zápasů. Během nich byli navíc Třebíčští obdivuhodně produktivní - průměrně nastříleli každý zápas sedm branek! Devítce se v nadstavbě starších žáků dařilo a zvítězila s Milevskem 12:0 a v Písku 7:1. Osmička se stejnými soupeři hrála nerozhodně 2:2 resp. zvítězila 6:2. Mladší žáci si body s Pelhřimovem rozdělili za prohru sedmičky 2:5 a vítězství šestky 5:3. V žákovském přeboru uspěly obě třídy proti Hodonínu s výhrou 6:0 a 5:0. Na domácím turnaji v minihokeji 3.tříd obsadilo družstvo Třebíče A 1.místo a družstvo Třebíče B 2.místo.

Junioři

F.Místek - Třebíč 4:2 (2:1,2:1,0:0)
Branky: K.Schmidt, M.Přibyl
Hosté měli dobrý začátek, ujali se vedení 1:0, po té nedali dvě gólovky a jejich výkon postupně klesal do průměru, čehož domácí využili ve zvratu zápasu na konečných 4:2.

N.Jičín - Třebíč 8:2 (1:0,5:1,2:1)
Branky: M.Přibyl, Š.Oberreiter
O vývoji utkání rozhodla druhá třetina, když se v největším tlaku hostujících hráčů dostali domácí do třech protiútoků, ze kterých dokázali skórovat a náskok udrželi do konce.

Třebíč - Karviná 3:4 (2:1,0:2,1:1)
Branky: J.Kotlan, O.Klouda, K.Schmidt
Domácím se utkání nevyvedlo a soupeř si za větší vůli po vítězství body zasloužil.

Olomouc - Třebíč 5:1 (1:0,2:1,2:0)
Branka: Š.Oberreiter
Hosté byli soupeřem pro domácí mužstvo jen po dobu dvou třetin, v poslední části domácí potvrdili své postavení v tabulce.

Branky: L.Papoušek 2, T.Fiala, M.Kaňkovský, , M.Čermák, O.Kohút
Domácí tým v tradičním derby neponechal nic náhodě a od počátku se koncentrovanou hrou propracoval k zasloužené výhře.

Třebíč - Prostějov 8:1 (3:0,2:0,3:1)
Branky: L.Papoušek 3, L.Bartůněk 2, T.Fiala, M.Laš, M.Kraučuk
I v tomto duelu hráči SK HS disciplinovaně plnili pokyny trenéru, postupně svého soupeře přehráli a jednoznačně zvítězili.

N.Jičín - Třebíč 3:5 (2:2,0:2,1:1)
Branky: M.Čermák 2, J.Dvořák, L.Papoušek, M.Kraučuk
Hosté v těžkém utkání nakonec uspěli, ale o výsledek museli bojovat zejména při minutové power play domácích 5:3 do poslední vteřiny zápasu.

Třebíč - Karviná 13:1 (3:1,6:0,4:0)
Branky: T.Fiala 3, J.Bradáč 3, L.Bartůněk 2, M.Kraučuk 2, M.Čermák 2, J.Burian
Domácí svého soupeře postupně přehráli a uštědřili mu vysokou porážku.

Branky: M.Jánský, J.Forman, Z.Svoboda
Úvod utkání soupeřů z čela nadstavbové tabulky začal v rychlém tempu, domácí si vytvořili díky čtyřem přesilovkám drtivý tlak, který se jim ale podařilo zhodnotit jen jedním gólem. Ve druhé třetině se hrálo tak říkajíc nahoru-dolů a každé družstvo vstřelilo jeden gól. V úvodu poslední části domácí překonali dlouhé oslabení 3:5, kdy je podržel výborně chytající Petr Ondrůj a již v plném počtu ve 48 min. vstřelil Z.Svoboda důležitý třetí gól. Táborští vyvinuli v závěrečných minutách obrovský tlak, ale domácím se dvoubrankové zasloužené vítězství podařilo udržet.

Třebíč - Milevsko 12:0 (1:0,5:0,6:0)
Branky: V.Burian 3, M.Kundela 3, V.Antoň 2, L.Dostál, M.Jánský, M.Kejda, Z.Svoboda
Domácí měli po celé utkání jasnou převahu, kterou zužitkovali zejména ve druhé a třetí třetině, kdy soupeř začal předvádět surovou hru, za kterou byl právem trestán. Hráči SK HS se nenechali vyprovokovat k oplácení a utkání dohráli exhibičně.

Písek - Třebíč 1:7 (1:1,0:2,0:4)
Branky: V.Burian, L.Dostál, M.Jánský, M.Kejda, M.Kundela, Z.Svoboda, J.Vrána
Pokud chtěli hosté udržet kontakt s čelem tabulky, museli svého soupeře porazit a to se jim po dobré hře splnilo.

8.třída

Třebíč - Tábor 7:3 (3:0,1:2,3:1)
Branky: P.Fila 2, P.Krutiš 2, M.Neumann 2, R.Novák
Domácí měli výborný nástup do utkání, postupně však nechali soupeře dotáhnou až na rozdíl jedné branky. V poslední části zlepšenou hrou v útočné fázi opět zvýšili svůj náskok a vítězství si již nenechali vzít.

Třebíč - Milevsko 2:2 (1:1,1:0,0:1)
Branky: M.Nabytý, P.Fila
Zahájená odveta nadstavbové části osmiček měla vyrovnaný průběh a tak došlo za remízu k dělbě bodů.

Písek - Třebíč 2:6 (2:2,0:2,0:2)
Branky: J.Kočí 2, M.Nabytý 2, P.Krutiš, M.Neumann
Tabulkově slabšímu soupeři nedokázali hosté vstřelit více branek a přehrát jej výrazněji, tak jako v prvním kole.

7.třída

Třebíč - Znojmo 6:3 (1:0,2:3,3:0)
Branky: P.Čejka 2, E.Kadela, R.Kadela, T.Nykrmajer, M.Janoušek
V utkání plném zvratů ve vývoji skóre zvládli domácí hráči lépe třetí třetinu a po zásluze si připsali dva mistrovské body.

Pelhřimov - Třebíč 5:2 (2:1,1:1,2:0)
Branky: T.Vondráček, M.Dočekal
Ve vyrovnaném utkání strhli domácí vítězství na svou stranu v poslední části hry díky většímu štěstí v koncovce.

6.třída

Třebíč - Znojmo 4:5 (3:1,1:1,0:3)
Branky: O.Němec 2, A.Zeman, R.Horký
Domácí začali utkání velice dobře, ale postupem času družstvo oslabené marodkou ztrácelo sílu a v poslední třetině na soupeře již nestačilo a to rozhodlo o výhře hostů.

Pelhřimov - Třebíč 3:5 (1:1,1:3,1:1)
Branky: M.Belatka, R.Mastná, M.Sochor, D.Stahorský, V.Jaroš
Hostující tým vlivem velké marodky cestoval k utkání s oslabeným kádrem, ale bojovným výkonem dosáhnul na oba body.

5.třída

Třebíč - Trenčín 2:4 (1:2,0:2,1:0)
Branky: D.Deveri, E.Krčál
Domácí hráči podali v utkání velmi slabý výkon a soupeř toho dokonale využil ve svůj prospěch.

Hodonín - Třebíč 0:6 (0:0,0:2,0:4)
Branky: J.Strnad 3, M.Belatka, T.Bartejs, O.Málek
Hosté uhráli proti poslednímu družstvu povinné dva body, protože jejich koncovka byla daleko lepší, než domácího celku.

4.třída

Třebíč - Trenčín 8:0 (3:0,3:0,2:0)
Branky: O.Šulc 3, N.Marek, J.Vávra, V.Šindelář, P.Balík, L.Paták
Vysokým vítězstvím oplatili domácí svému soupeři předchozí porážku a již třetí utkání v řadě nedostali žádný gól.

Hodonín - Třebíč 0:5 (0:0,0:1,0:4)
Branky: N.Marek 2, V.Šindelář, D.Dobrovolný, M.Vlašín
Hosté měli po celý zápas výraznou převahu, ale dokázali ji střelecky zúročit až poslední třetinu.

3.třída - turnaje v minihokeji

Třebíč A - Žďár n./S 15:1 B: V.Pálka 4, J.Salák 3, T.Pelikán 2, D.Outulný 2, D.Horký 2, M.Švejda, V.Jahoda
Třebíč A - Jihlava A 4:3 B: J.Salák 2, V.Pálka, D.Outulný
Třebíč A - Pelhřimov 6:5 B: J.Salák 2, V.Jahoda 2, T.Pelikán, P.Ošmera
Družstvo Třebíče A obsadilo na domácím turnaji 1.místo.

Třebíč B - Humpolec 7:4 B: M.Mašek 2, M.Juráň, J.Zeman, D.Fortelný, R.Dobeš, O.Bergman
Třebíč B - Jihlava B 4:4 B: M.Juráň, J.Sobotka, D.Jirák, J.Zeman
Třebíč B - Světlá n./S. 3:3 B: M.Juráň, D.Jirák, J.Zeman
Družstvo Třebíče B obsadilo na domácím turnaji 2.místo.