Dorostenci soupeře nepodcenili a plně bodovali

Přinášíme výsledky mládeže z přelomu ledna a února. Juniorům se zápas s osmým Uherským Hradištěm nepodařil a prohráli 1:6, ale v derby s Jihlavou uhájili těsné vítězství 6:5. Dorostenci pokračovali v divokých výsledcích. Po lednové porážce 6:9 a vítězství 7:2 nad třetím Šumperkem pak snadno poradili s Kopřivnicí 8:0 a zvítězili i ve F.Místku 9:4. Starší žáci sehráli kvalitní utkání v nadstavbě, devítka porazila Žďár n/S jen těsně 5:4 a Č.Budějovice na jejich ledě 5:2. Osmička se stejnými soupeři vyhrála 5:3, resp. prohrála 3:4. Mladší žáci shodně prohráli v Jihlavě 1:11 a 0:5, dále sedmička uspěla proti Krokodýlům 8:4, ale šestka prohrála vysoko 1:12. Pátá třída v přeboru prohrála těsně se Žďárem n/S 3:4 a proti Rosicím získala body za výhru 6:2. Čtvrtá třída získala se stejnými soupeři plný bodový zisk za vítězství 3:0 a 10:0.

Junioři

Uh.Hradiště - Třebíč 6:1 (2:0,3:0,1:1)
Branka: Š.Oberreiter
Domácí vyhráli zaslouženě, protože hostující celek působil velice odevzdaně.

Třebíč - Jihlava 6:5 (2:0,3:3,1:2)
Branky: M.Slavík 2, M.Přibyl, Š.Oberreiter, L.Sláma, K.Schmidt
Domácí si tentokrát získané body zaslouží, protože hlavně v prvních dvou třetinách předvedli dobrou hru.

Třebíč - Kopřivnice 8:0 (2:0,2:0,4:0)
Branky: L.Bartůněk 2, M.Laš, M.Čermák, M.Kaňkovský, T.Fiala, L.Papoušek, J.Burian
Domácí tým proti celku bojujícím o udržení v lize dorostu předvedl dobrou souhru, kterou korunoval vysokým vítězstvím.

F.Místek - Třebíč 4:9 (1:2,2:4,1:3)
Branky: T.Fiala 2, M.Laš 2, V.Burian, O.Kohút, L.Papoušek, P.Ludvík, M.Kraučuk
Pokud chtěli hráči SK HS udržet kontakt s čelem tabulky museli s nepříjemným soupeřem plně bodovat, což se jim po dobré hře podařilo.

Branky: L.Nahodil, M.Kejda, M.Jánský, V.Antoň, P.Vlašín
Domácí hráči se připojili ke špatné hře hostů a jen se štěstím uhájili dva body za vítězství.

Č.Budějovice - Třebíč 2:5 (0:1,1:1,1:3)
Branky: P.Burián 2, L.Dostál, M.Kejda, M.Jánský
V kvalitním utkání nadstavbové části se projevila semknutost úzkého kádru hostujícího celku, který předvedl větší bojovnost a vůli po vítězství.

8.třída

Třebíč - Žďár n/S 5:3 (3:3,2:0,0:0)
Branky: P.Fila, R.Novák, M.Nabytý, J.Kočí, M.Neumann
Domácí hráči byli po celé utkání lepší, postupně svého soupeře přehráli a zaslouženě si tak připsali dva mistrovské body.

Č.Budějovice - Třebíč 4:3 (0:1,3:1,1:1)
Branky: A.Sobotka, P.Fila, E.Kadela
Hosté sehráli s jihočechy vyrovnanou partii a o zaslouženou remízu přišli v závěru utkání.

7.třída

Jihlava - Třebíč 11:1 (5:1,4:0,2:0)
Branky: D.Křenek
Hosté se proti lídrovy soutěže neprosadili a na své konto si připsali vysokou porážku.

Krokodýli - Třebíč 4:8 (2:4,0:0,2:4)
Branky: T.Vondráček 3, A.Zeman 2, L.Rampír, M.Dočekal, K.Kesner
Hosté se předvedli bojovnou a kombinační hrou, která na soupeře platila a zaslouženě si připsali dva body do soutěže.

6.třída

Jihlava - Třebíč 5:0 (2:0,0:0,3:0)
Hostující hráči na dobře hrající domácí celek nenašli zbraň a v utkání podlehli.

Krokodýli - Třebíč 12:1 (4:0,3:0,5:1)
Branka: M.Svoboda
Ani v tomto duelu hosté na svého soupeře nestačili.

5.třída

Žďár n/S - Třebíč 4:3 (2:2,1:1,1:0)
Branky: T.Bartejs, R.Novák, E.Krčál
Vyrovnaný zápas pro sebe rozhodli domácí při přesilové hře dvě minuty před koncem.

Třebíč - Rosice 6:2 (0:0,3:1,3:1)
Branky: D.Deveri 2, M.Belatka 2, R.Večeřa, D.Dočekal
Po dobrém výkonu podpořeném kvalitním brankářem domácí celek v utkání zaslouženě zvítězil.

4.třída

Žďár n/S - Třebíč 0:3 (0:1,0:1,0:1)
Branky: O.Šulc, M.Prášek, J.Nechvátal
V průměrném utkání proti destruktivně hrajícímu soupeři se dokázal hostující tým prosadit v každé třetině jedním gólem a získat tak povinné dva body.

Třebíč - Rosice 10:0 (5:0,3:0,2:0)
Branky: L.Paták 5, O.Šulc 3, Z.Jirovský, J.Dočekal
S oslabeným a mladším soupeřem domácí nezaváhali, jednoznačně zvítězili a udrželi tak kontakt s čelem tabulky.