Dvě vítězství páťáků jim dávají medailové ambice

Bilance mládeže minulý víkend byla ve dvanácti utkáních opět kladná - šest vítězství, jedna remíza a pět proher. Třeťáci tentokrát nenavázali na úspěšná přípravná střetnutí proti pražské Slavií a podlehli Havlíčkovu Brodu. Naopak páťáci se dvěma vítězstvími posunuli na druhé místo, a pokud přivezou dva body i od outsidera z Rosic, mají naději na jeho udržení. Záleží také na tom, jak zahraje Jihlava, která má o utkání méně. Vítězství si připsali i žáci 9.třídy, ale na lepší než na čtvrté místo už nedosáhnou. O úspěších dorostenců už bylo napsáno mnoho, ale triumf nad největším rivalem - Havířovem a brankostroj proti Kopřivnici by mohli završit vítězstvím tento pátek na Ytongu. Junioři budou v pátek na vlastním ledě obhajovat dosavadní sedmé místo. Utkání proti předposlední Kroměříži, která však minulý víkend porazila lídra soutěže - Jihlavu, začíná v 18:00. Přijďte juniory naposledy povzbudit.

Výsledky mládežnického hokeje 07.03.04

3.třída

Třebíč - Havl.Brod 1:6 (0:0,0:3,0:3)
Branka: M.Juráň
Domácí hokejisté v dalším přípravném utkání nezopakovali dobré výkony z pražské Slavie, hráli bez bojovnosti, chuti a pouze solidní výkon obou brankářů je zachránil od větší prohry.

4.třída

Třebíč - Ytong 1:8 (0:1,1:4,0:3)
Branka: D.Outulný
Domácí dokázali s nejlepším družstvem držet krok jen do půle utkání, ale po rychle obdržených brankách se jen dohrávalo.

5.třída

Třebíč - Ytong 6:4 (2:1,4:2,0:1)
Branky: O.Šulc 3, N.Marek, M.Vlašín, D.Dobrovolný
Dramatický boj rozhodlo prvních deset minut druhé třetiny, kdy domácí čtyřmi góly rozhodli o svém zaslouženém vítězství.
Třebíč - Havl.Brod 10:2 (1:0,5:1,4:1)
Branky: D.Dobrovolný 4, O.Šulc 3, R.Hobza, J.Račák, J.Hrbek
I v tomto dohrávaném utkání rozhodla druhá třetina, ve které se domácí rozstříleli a celkem pohodlně nadělili soupeři desítku.

6.třída

Havl.Brod - Třebíč 4:0 (2:0,1:0,1:0)
Hosté na svého soupeře nestačili, vázla přihrávka, nevedla se kombinace a soupeř toho využil k plnému bodovému zisku.

7.třída

Havl.Brod - Třebíč 2:2 (2:1,0:1,0:0)
Branky: P.Štěpánek, M.Sobotka
V dramatickém utkání měli v první třetině navrch domácí, ale hosté ve druhé části vyrovnali hru i skóre a protože v poslední části již branka nepadla, rozešli se soupeři spravedlivou remízou.

8. třída

Třebíč - Havl.Brod 4:5 (1:3,2:0,1:2)
Branky: D.Křenek 3, M.Jakub
Ve vyrovnaném zápase nakonec rozhodlo větší hokejové štěstí v koncovce hostujícího celku, který těsně zvítězil.

9. třída

Třebíč - Havl.Brod 5:0 (3:0,2:0,--)
Branky: M.Nabytý, T.Beránek, R.Kadela, M.Jánský, P.Fila
Domácí měli stálou převahu proti hostům, kteří nastoupili v deseti hráčích. Zápas byl v 16. minutě pro nedostatek hostujících hráčů předčasně ukončen.

Dorost

Havířov - Třebíč 3:4 (1:0,0:3,2:1)
Branky: L.Bartůněk 2, T.Jedlička, K.Drdlíček
V prestižním utkání chtěli hosté uspět, v první třetině byli lepším celkem, ale po chybě v rozehrávce inkasovali. Ve druhé části trpělivá hra přinesla své ovoce v podobě tří banánů v havířovské síti. Domácí v poslední části snížili na rozdíl jedné branky, ale rychlá odpověď během minuty znamenala uklidnění a ani další branka domácích již neznamenala zásadní zvrat ve vývoji. Tak si již extraligový třebíčští dorostenci vychutnali závěr a domácím to ve středu kruhu odklepali.
Třebíč - Kopřivnice 15:0 (4:0,4:0,7:0)
Branky: M.Jánský 3, M.Kejda 2, V.Burian 2, L.Nahodil 2, D.Pálka, Zb.Svoboda, M.Laš, L.Dostál, K.Drdlíček, P.Vlašín Třebíčští borci nastoupili před domácím publikem naposled v této úspěšné sezóně a sestavě. Cílem bylo udržet domácí stoprocentní bodový zisk a to se jim skvěle podařilo. Předvedli doslova brankový koncert a byla to "Óda na radost".

Junioři

Třebíč - Uh.Brod 6:2 (1:1,2:0,3:1)
Branky: A.Veselý 2, J.Krčál, P.Raus, L.Pokorný, L.Sláma
Domácí podali v tomto utkání dobrý výkon, svého soupeře přehráli bojovností, nasazením, herním umem a jejich vítězství bylo naprosto zasloužené.
Znojmo - Třebíč 6:5 (4:1,1:2,1:2)
Branky: M.Frühauf 2, M.Vaněk, M.Přibyl
Hostům nevyšla první třetina a když byli v dalších částech lepším mužstvem na vítězství v tomto utkání nedosáhli.