Finišující páťáci nakonec celkově druzí!

Seriál letošního ročníku mládežnických kategorií se chýlí ke konci. Některým třídám již soutěž skončila, jiným zbývá do završení sehrát poslední utkání. Během minulého víkendu odehrály třebíčské hokejové naděje celkem osm zápasů, z nichž byli Třebíčští pětkát úspěšní, jednou remizovali a dvakrát prohráli. Z výsledků stojí za zmínku vítězství 5.třídy v Rosicích a prohra Jihlavy ve Ždáru, což páťákům zajistilo konečné druhé místo v tabulce. Dorostenci neudrželi v Brně vedení 4:0 a nakonec "jen remizovali" 4:4, ale ti již letos svou práci odvedli. S nezdarem se potázali doma i junioři proti Kroměříži, kteří těsnou prohrou 3:4 přišli o celkové sedmé místo.

Výsledky mládežnického hokeje 14.03.04

4.třída

Rosice - Třebíč 0:5 (0:0,0:2,0:3)
Branky: J.Salák 2, D.Horký 2, R.Dobeš
V utkání hraném v solidním tempu bylo od počátku poznat postavení obou družstev v soutěži. V neproměňování šancí hostujících byla příčina, že branková nadílka nebyla větší.

5.třída

Rosice - Třebíč 0:8 (0:2,0:4,0:2)
Branky: N.Marek 2, O.Šulc 2, P.Donutil, N.Kuchera, D.Dobrovolný, M.Vlašín
V závěrečném utkání, které se hrálo na jednu branku si hosté připsali oba body a to jim zajistilo v soutěži celkově 2.místo.

6.třída

Třebíč - Pelhřimov 2:3 (1:2,0:1,1:0)
Branky: L.Paták, N.Marek
V posledním utkání sezóny na domácím ledě podali třebíčští hráči slabý výkon, který na soupeře nestačil a body nezískali.

7.třída

Třebíč - Pelhřimov 6:1 (1:0,2:0,3:1)
Branky: D.Fryauf, R.Studený, D.Deveri, O.Němec, J.Čtveráček, D.Stahorský
Domácí hráči sedmé třídy přistoupili k utkání zodpovědněji než-li jejich kolegové z šestky a bylo to na výkonu znát. Po pěkných kombinacích padlo do sítě hostujícího celku celkem šest branek a o vítězi utkání nebylo od počátku pochyb.

8. třída

Pelhřimov - Třebíč 1:6 (0:1,1:1,0:4)
Branky: L.Klouda 2, T.Vondráček, M.Molák, K.Kesner, M.Jakub
Hosté se předvedli v dobrém světle a protože byli po celé utkání lepším týmem zaslouženě si odvezli oba mistrovské body.

9. třída

Pelhřimov - Třebíč 1:6 (0:2,0:4,1:0)
Branky: M.Neuman, P.Čejka, T.Beránek, P.Fila, E.Kadela, R.Kadela
Hosté měli po celý zápas navrch a za dvě třetiny si vypracovali rozhodující náskok. V poslední části se více diskutovalo a sedělo na trestné lavici než-li hrálo a rozhodčí rozdal celkem 106 trestných minut.

Dorost

Ytong - Třebíč 4:4 (0:2,0:0,4:2)
Branky: M.Jánský 2, J.Burian, D.Pálka
V posledním utkání sezóny vedli hosté v utkání již 4:0, ale vidina jasné výhry a závěrečný tlak domácího celku znamenal konečnou remízu a dělbu bodů.

Junioři

Třebíč - Kroměříž 3:4 (0:1,0:3,3:0)
Branky: M.Přibyl, L.Sláma, M.Vašíček
Domácí se chtěli se sezónou rozloučit vítězstvím, ale první dvě třetiny se jim nedařilo. Závěrečný nápor třebíčských juniorů již ke spravedlivé remíze nevedl.