Fotogalerie: Sedm branek juniorů proti Žďáru

Fotogalerie
T ř e b í č - Po rozpačitém začátku sezóny se třebíčští junioři rozehrávají do výborné formy a dá se říct, že v současnosti mohou hrát vyrovnanou partii s kýmkoliv v soutěži. Poté, co jen těsně prohráli v Novém Jičíně 2:3, před nimi stál další v tabulce lépe postavený soupeř - Žďár nad Sázavou. Hokejisté Horácké Slavie však neponechali nic náhodě a už po deseti minutách vedli po rychle za sebou vstřelených gólech 3:0. Vedení si už do konce zápasu vzít nenechali, byli aktivnější a postupně svůj náskok navyšovali až na závěrečných 7:2. Přinášíme fotoreportáž ze zápasu.

9.minuta - 1:0 - První ránu zasadil soupeři Sobotka, který krásně prohodil brankáře Jedličku

9.minuta - 2:0 - Po perfektně provedeném blafáku do bekhendu se rozvlnila síť soupeře podruhé. Exekutorem této povedené akce byl Krčál, do brejku ho vyslal Schmidt

10.minuta - 3:0 - Třetí branka v rychlém sledu. Před Jedličkou se prosadil důrazný Přibyl, asistenci zaznamenal Fiala. Tato branka vyhnala z ledu žďárského gólmana Jedličku, kterého nahradil Majtner.

21.minuta - 4:1 - Čtvrtá branka padla na začátku druhé třetiny. Tvrdou ránu vyslal na Majtnera Fiala a jeho dělovka pronikla až do útrob brankové konstrukce Žďáru.

31.minuta - 5:1 - Překonaný brankář Majtner se už jen smutně ohlíží za svá záda, kde skončil kotouč po nájezdu Laše z pravé strany. Přihrávku mu naservíroval Přibyl.

41.minuta - 6:1 - Kapitán Třebíčských Milan Přibyl s číslem 96 se stal mužem zápasu, když po přihrávce Laše vstřelil svoji druhou branku.

55.minuta - 7:2 - Svým důrazem před bránou se prosadil Vilém Burian, který uzavřel účet zápasu sedmým třebíčským úspěchem.