Fotogalerie z utkání dorostu Třebíč - Třinec

Fotogalerie
T ř e b í č - Předposlední domácí utkání odehráli dorostenci Horácké Slavie v sobotu 26. února s celkem HC Oceláři Třinec. Utkání se hrálo hodně důrazně, a přestože Třinec měl v sestavě hned osm hráčů ve věku žáků deváté třídy, byl domácím více než vyrovnaným soupeřem. Několik forografií z utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů za remízu 2:2 vám přinášíme v následující fotogalerii.

Od začátku se hrál svižný a důrazný hokej

Hosté se osmělili jako první a domácí gólman Ondrůj musel zasahovat

Hostující hráči byli v první třetině aktivnější a také důraznější, což dokumentuje také tato fotografie

Domácí se nenechali zahanbit, a tak bylo k vidění několik strkanic, které hlavní sudí nenechal bez povšimnutí

Zejména trestná lavice Třineckých se zaplnila velmi slušně. V této chvíli si klidně mohli dát partičku mariáše.

Slavisté si sice vytvořili v přesilovkách tlak, ale gólově je využít nedokázali

Také proto přišel trest. Skóre utkání otevřel Jan Maruna

Domácí se snažili o vyrovnání, a zle dotírali na bránu Ocelářů

Ovšem opak byl pravdou. Oceláři hned na začátku druhé třetiny zvýšili svoje vedení na 2:0. V čase 20:44 zvyšoval Zbyněk Hampl

O snížení na 2:1 se již o necelé dvě minuty později postaral Jan Kurial

Zasloužené vyrovnání pro domácí zařídil ve 45. minutě Eduard Kadela po asistenci Lukáše Nahodila