Fotogalerie zápasu Třebíč - Kadaň

Fotogalerie
T ř e b í č - Třebíčští diváci sice ve středečním utkání proti týmu SK Kadań mnoho gólů neviděli, ale i přesto si v předvánoční atmosféře přišli na své, protože výkon obou družstev byl bojovný, průběh zápasu dramatický a o vítězi nebylo rozhodnuto do poslední chvíle. Vyhrát mohlo jedno i druhé mužstvo. V hlavních rolích se tentokrát předvedli oba brankáři. Přestože se u brankové konstrukce hostujícího brankáře několikrát rozezněl zvuk nastřelené tyče, Severočeši nakonec odcházeli z ledu veselejší, když se jim podařilo skórovat v poslední minutě prodloužení a odvézt si tak z Třebíče dva body.

Kadaň byla nepříjemným soupeřem, bojovalo se v poli i u mantinelů.

Žádný puk se nezískával snadno.

Činit se musel jak třebíčský Filip Luňák, ...

... tak kadaňský Hubl. Zde proti němu v akci domácí Topol.

Aktivně si počínala rovněž dvojice Valko - Beroun. I tentokrát však hostující brankář zůstal nepřekonán.

Přestože byli domácí po většinu utkání aktivnější i před Filipem Luňákem bylo občas živo.

Ale také za pomoci např. Hrbáčka a Ščerbana držel rovněž Luňák v základní hrací době čisté konto.

Zde čistí prostor před třebíčským gólmanem obránce Svačina.

Rozhodující okamžik přišel v poslední minutě prodloužení. Beroun se proti Hublovi neprosadil, ...

..., zatímco z protiútoku na druhé straně trefou mezi Luňákovi betony skóroval Pech a pomohl tak svému týmu ke zisku dvou bodů za vítězství 1:0 v prodloužení.

Za bojovný výkon a zisk jednoho bodu si třebíčský mančaft vysloužil od fanoušků po utkání potlesk, který byl doprovázen světelnými efekty.