Fotogalerie zápasu Třebíč - Mladá Boleslav

Fotogalerie
T ř e b í č - Hokejisté Horácké Slavie Třebíč chtěli v sobotním podvečeru navázat na dvě vítězství získaná v uplynulém týdnu proti Ostravě a Písku. Tentokrát jí byla soupeřem Mladá Boleslav, která však také v posledních třech zápasech zvítězila a na Vysočinu nepřijela body jen odevzdat. Očekávání vyrovnaného souboje se potvrdilo a diváci byly svědky mnoha osobních soubojů. Utkání nakonec nenašlo vítěze a oba soupeři se rozešli smírně 2:2.

Hosté z Boleslavi se ujali vedení, když Luňáka v závěru první třetiny překvapil střelou Krupka.

Utkání bylo plné osobních soubojů.

Pikantní byl zápas pro Davida Vrbatu, který prošel mnoha osobními souboji se svými ex-spoluhráči. Zde ve střetu s Mariánem Moravou.

Jednoduchou situaci neměl na třebíčském ledu ani boleslavský kapitán Marián Morava.

Poté, co Třebíčští inkasovali druhou branku vzali otěže zápasu do svých rukou a začali přebírat iniciativu. Ujíždějící David Vrbata byl zadržen nedovoleně, skončil v bráně místo puku a hlavní sudí neváhal, zkřížil ruce nad hlavou a nakázal trestné střílení.

Samostatný nájezd proměňuje sám postižený David Vrbata, který nedal Přikrylovi šanci.

David Vrbata nevynechal jediný osobní souboj, vybojoval pro Horáckou Slavii mnoho zdánlivě již ztracených puků a byl jedním z nejaktivnějších mužů na ledě. Zde klečí za brankovou konstrukcí Boleslavi po kontaktu s jedním ze svých bývalých spoluhráčů.

Třebíč i nadále zvyšovala tlak a často okupovala útočné pásmo soupeře.

Vyrovnávací branku Třebíče zařídil ve 39.minutě Jiří Oliva.

Domácí se radují.

Rychle letícímu puku se vyhýbá jen stěží.

Ve třetí třetině měl spoustu práce jak Filip Luňák, ...

... tak jeho protivník Přikryl, ale žádný puk již v síti neskončil, a tak se soupeři rozešli, i po bezbrankovém pětiminutovém prodloužení, smírně 2:2.