Fotoreportáž z utkání dorostu proti Sareze Ostrava

Mládežnický hokej
Dorostenci Horácké Slavie Třebíč se po mírně rozpačitém začátku utkání proti Sareze Ostrava ujali vedení v úvodu druhé třetiny a poté, když Lukáš Nahodil zvýšil na 4:2, bylo na třebíčské straně veselo a nezdálo se, že by jim cestu za vítězstvím mohlo něco pokazit. Nikdo však v té chvíli netušil, že je to pro domácí poslední vstřelený gól v zápase, zatímco soupeř jich vsítí ještě sedm.

Lukáš Nahodil zakončuje svou akci a puk přeskakuje levý Čaňův beton. Třebíč se ujímá dvoubrankového vedení 4:2. (foto: JŠ)

Většina puků v té chvíli končila v bezpečí třebíčského gólmana Petra Ondrůje. (foto: PM)

Třebíčští však i nadále atakovali ostravskou bránu. (foto: JŠ)

Zde v síti neskončil kotouč, ale jeden z domácích forwardů. (foto: JŠ)

Pak ale padl gól do klece Petra Ondrůje a obraz hry se začal měnit. (foto: PM)

Akce se přesunuly především před třebíčskou bránu a Ondrůj měl plné ruce práce. (foto: PM)

Bílomodří útočníci se do šancí dostávali jen sporadicky, a když už se ocitli v bezprostřední blízkosti brány, neměli to s ostravskými zadáky vůbec jednoduché. (foto: JŠ)

Ani hra v poli nepostrádala nasazení a řadu osobních soubojů. (foto: JŠ)

Lépe se však prosazovali hosté a jejich výpady činily domácí obraně nemalé potíže. (foto: PM)

Třebíčská střídačka sleduje další úspěšnou akci Sarezy. (foto: JŠ)

Domácí se do přečíslení dostávali jen výjimečně, ale i tak bez gólového efektu. (foto: PM)

Na ledě však řádili především mladíci ze severu Moravy a číslice na jejich straně skóre se rychle měnily. (foto: PM)

Nakonec byla posmutnělá třebíčská střídačka nucena přijmout prohru 4:9, zejména kvůli nevydařené třetí třetině, která skončila 0:4. (foto: JŠ)

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál