Hokejisté fotbalově, vítězně a s nulou

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Poslední den suché přípravy se nesl ve znamení druhého fotbalového utkání Horácké Slavie, tentokrát soupeřem třebíčským hokejistům byli hráči Šebkovic.
Hrálo se za ideálního fotbalového počasí na velmi pěkně připraveném pažitu. Hokejisté dokázali i v tomto utkání zvítězit a to přesvědčivě 6:0, po poločase 3:0. Hráče nyní čeká dovolená, po které se znovu sejdou 23. července.

TJ Šebkovice - SK Horácká Slavia Třebíč 0:6 (0:3)

Branky: 6. a 31. Sobotka Vladimír, 21. a 52. Staněk Aleš, 55. Ondrůj Petr, 79. Zahradník Petr

Třebíčští hokejisté o svém vítězství prakticky rozhodli už v prvním poločase, který vyhráli 3:0. Ve druhé půli pak už jen navyšovali skóre, které po asi desetiminutovém pobytu na trávníku zkušeně uzavřel Petr Zahradník gólem do prázdné brány. Nutno dodat, že Šebkovičtí už mají po sezóně a nebyli v kompletním složení.
Mužstvo domácích proto posílili Marek Kundela, Jan Kurial a Roman Kadela, brankový úspěch jim však přán nebyl.

Kamil Pokorný

Kamil Pokorný:

Děkujeme soupeři šebkovickým fotbalistům za to, že nám vyšel vstříc a odehrál s námi pohodový přípravný zápas i přes to, že už má po sezóně. Utkání splnilo svůj účel.

HST se zúčastní Soboty v pohybu, pojďte do toho s námi!

včera

Zažij ten nejlepší hokej na turnaji – vstupenky na finálový víkend MS jsou stále k dispozici