Horácká Slavia vyhlašuje výběrové řízení na práci maskota
3.9.2012  |  Autor: Jiří Mokrý

Horácká Slavia vyhlašuje výběrové řízení na práci maskota

T ř e b í č - Horácká Slavia připravila pro novou sezónu 2012 - 2013 hned několik novinek a aktivit pro fanoušky. Jednou z nich je i nový maskot klubu v podobě bílé plyšové hvězdičky. Aby mohl maskot bavit diváky, hledá klub nyní člověka, který by v obleku maskota šířil dobrou náladu mezi fanoušky, ale také třeba chodil společně s hráči na děkovačky po vítězných zápasech, fotil se s diváky atd.

Už jen něco přes týden chybí do fanoušky netrpělivě očekávaného zahájení ostrých prvoligvých bojů ve výroční sezóně, v níž třebíčský hokejový klub oslaví 85 let od založení oddílu pod názvem SK Horácká Slavia Třebíč.

Klub chystá novinky, maskot je jednou z nich

Klub pro tuto sezónu připravil několik novinek, jejichž cílem je vylepšit atmosféru a náladu při mistrovských zápasech mužů. Jednou z novinek je také maskot, který bude mít za cíl bavit diváky, měl by pomáhat rozproudit atmosféru v těch správných chvílích, ale také být na ledě společně s hráči při děkovačkách po vítězných zápasech, kterých jak všichni společně doufáme, bude letos co nejvíce.

Výběrové řízení, staň se maskotem, pobav sebe i diváky!

Jak jste možná už zaznamenali a na facebookovém profilu Horácké Slavie můžete také i vidět, maskot klubu, kterého v anketách vybrali sami fanoušci - červenobílá hvězdička, je již vyrobený.
Teď hledáme toho správného člověka, který by v obleku maskota bavil diváky, ale i sám sebe.

Máte o práci zájem?


Pište na slapak@hstrebic.cz - nebo volejte 568 840 797

Na uvedeném mailu se dozvíte všechny podrobnosti a podmínky práce. Můžete si dohodnout vyzkoušení obleku a pohybu v něm.
Práce je vhodná pro člověka, který se nebojí kontaktu s lidmi, dokáže se chovat uvolněně a má cit pro výběr vhodných situací.

Neváhejte, jedinečná šance, která se nemusí opakovat!
Staň se i Ty nedílnou sousčástí klubu, pomoz vytvářet jedinečnou atmosféru zápasů!

 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

TRE - LTM 5:3 - Třebíč v přímém souboji o předkolo play-off uspěla, zdolala Litoměřice

T ř e b í č - V posledním domácím utkání v základní části WSM ligy hrála Třebíč v přímém souboji o předkolo play-off proti Litoměřicím a vstup do utkání nemohl být pro domácí lepší. Horáky už v první minutě dostal do vedení Matěj Pekr a ještě v první třetině zvýšil náskok Adam Raška. Ve druhé třetině dokázal za hosty snížit Milan Valášek. Bleskovou odpověď však přichystal za domácí Petr Polodna. Pak se nenápadnou střelou z rohu dokázal prosadit Aleš Pavlas. Vstup do třetí třetiny patřil domácím a opět úřadoval Matěj Pekr a zvýšil vedení Horácké Slavie o dvě branky. Hosté se však nevzdali a dokázali najít sílu a ještě jednou snížit na rozdíl jediné branky. Zasloužil se o to Jaroslav Kalla. Ale poslední slovo si vzal opět Raška, který krásnou střelou stanovil konečné skóre na 5:3. Třebíč se tak posunula do první desítky a před posledním kolem má stále vše ve vlastních rukách.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2016 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS
Hokejové kalhoty