Hráčská bomba před derby!
22.10.2012  |  Autor: Jiří Mokrý

Hráčská bomba před derby!

T ř e b í č - Vedení Horácké Slavie se podařilo posílit ofenzivu týmu a do Třebíče přichází odchovanec Lukáš Nahodil. "Domluva s Pardubicemi je na měsíční hostování (11 zápasů). V době marodky je to pro nás vítaná posila do útoku. Od Lukáše si slibujeme vysokou produktivitu, která nás v posledních zápasech trápí. Myslím, že pokud Lukáš nehraje pravidelně ELH, patří do Třebíče. On sám má zájem nám pomoci. Před měsícem jsme situaci nedokázali tak rychle vyřešit, ale samozřejmě jsme na této věci pracovali a výsledkem je, že Lukáš Nahodil nastoupí již ve středu do derby s Jihlavou v třebíčském dresu," vysvětlil podrobnosti transferu sportovní manažer Kamil Pokorný.

 
Vyhledávání
Podobné články
Aktuálně na webu

Další derby je tady! Bílé hvězdy hostí Jihlavu, šlágr ligy přitahuje pozornost - videopozvánka

T ř e b í č - Další derby je tady! Třebíčští hokejisté hostí tým Dukly Jihlava již v pondělí 27. října 2014. Atraktivní souboj nepochybně zaplní ochozy a fanoušci vytvoří tu správnou sportovní atmosféru, ve které hráči obou mužstev ze sebe vydají všechny své síly i hokejový um. První vzájemný zápas sezóny pro sebe na ledě Dukly rozhodli hokejisté Horácké Slavie Třebíč. Nyní mají šanci na úspěšný výsledek navázat na vlastním ledě. Ani soupeř nebude chtít odjet s prázdnou. Jihlava v minulém kole doma po nájezdech zdolala silný tým Chomutova 4:3 (SN). Horácká Slavia se představila v Litoměřicích a po výsledku 0:2 všechny body putovaly do Třebíče. Oba pondělní soupeře od sebe dělí v tabulce sedm bodů a čtyři příčky.
Utkání Horácká Slavia Třebíč – HC Dukla Jihlava začíná v pondělí 27. října 2014 v 17:30 hodin na Zimním stadionu města Třebíče – MANN+HUMMEL ARÉNĚ.

 
Servis
 
 
Copyright © 2002-2014 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS
Hokejové kalhoty