Jen dorost tentokrát stoprocentní

Mládežnický hokej
Třebíčská mládež bojovala od další body v ligových soutěžích. Minulý víkend narazila na těžké soupeře a z čtrnácti utkání vyhrála jen čtyři a desetkrát prohrála. Mládežníci tentokrát pohořeli (narozdíl od mužů) na brněnských klubech Ytongu a Krokodýlech, které zaujímají přední příčky tabulek. S brněnskými celky odehráli celkem jedenáct utkání a jen dvě vyhráli. Zásluhu na tom měli i dorostenci, kteří porazili Ytong 7:1, a díky tomu, že Havířov zaváhal s Jihlavou mají opět blíže k extralize. Kvůli dvěma porážkám spadli deváťáci ze 4. na 6.příčku a junioři prohráli s posledním celkem Kroměříží.

Výsledky mládežnického hokeje 01.02.04

4.třída

Krokodýli - Třebíč 3:0 (0:0,1:0,2:0)
V utkání hraném ve vysokém tempu dokázali hosté s domácími držet krok až do herního výpadku ve třetí části, kdy obdrželi dvě branky a ty rozhodly o majiteli mistrovských bodů.
Třebíč - Břeclav 7:0 (2:0,3:0,2:0)
Branky: M.Mašek 2, D.Sedlář 2, D.Outulný, V.Pálka, P.Vondráček
Domácí hráči dokázali využít většinu svých šancí a jejich herní projev svědčil o postavení jednotlivých družstev v soutěži.

5.třída

Krokodýli - Třebíč 7:4 (2:1,4:1,1:2)
Branky: N.Marek, M.Vlašín, D.Dobrovolný, O.Šulc
Hosté s prvním družstvem tabulky sehráli rovnocenný zápas, ve kterém měli střeleckou smůlu a dvakrát jim nepřáli svým výkonem ani rozhodčí.
Třebíč - Břeclav 8:1 (2:1,5:0,1:0)
Branky: O.Šulc 3, D.Dobrovolný 2, M.Vlašín 2, N.Kuchera
Domácí dosáhli proti poslednímu celku tabulky povinného vítězství a to hlavně hlavně výborným výkonem ve druhé třetině.

6.třída

Krokodýli - Třebíč 6:1 (3:1,1:0,2:0)
Branka: R.Novák
Ač tomu skóre neodpovídá byli třebíčští domácím v utkání vyrovnaným soupeřem, ale soupeř byl v zakončení šťastnější.
Třebíč - Ytong 7:9 (2:2,2:4,3:3)
Branky: T.Bartejs 2, D.Deveri 2, L.Paták 2, P.Balík
Ve vyrovnaném utkání padlo mnoho branek, ale opět se větší kus štěstěny přiklonil na stranu soupeře a domácí nebodovali.

7.třída

Krokodýli - Třebíč 8:4 (2:1,5:0,1:2)
Branky: O.Němec, R.Sochor, P.Vyhnálek, V.Jaroš
Velká marodka hostujícího celku rozhodla o osudu tohoto utkání ve prospěch domácích.
Třebíč - Ytong 6:0 (2:0,0:0,4:0)
Branky: O.Němec 2, R.Sochor, R.Studený, R.Horký, P.Vyhnálek
Domácí proti dalšímu brněnskému soupeři zmobilizovali všechny zdravé síly a dosáhli jednoznačného vítězství.

8. třída

Třebíč - Krokodýli 1:7 (0:2,0:5,1:0)
Branka: M.Jakub
Celkový výsledek utkání ovlivnil odevzdaný výkon domácího celku v prvních dvou třetinách, poslední část se jen dohrávala.
Ytong - Třebíč 6:0 (2:0,1:0,3:0)
Hosté pokračovali v nevýrazném výkonu a utrpěli v Brně vysokou porážku.

9. třída

Třebíč - Krokodýli 1:5 (0:0,0:2,1:3)
Branka: P.Fila
Domácí vlivem marodky nastoupili do utkání jen s dvanácti hráči a v závěru již fyzicky svému soupeři nestačili.
Ytong - Třebíč 4:2 (1:1,2:1,1:0)
Branky: E.Kadela, S.Chromý
Opět nízký počet třebíčských hráčů a přísnější metr rozhodčích rozhodl o tom, že body zůstaly v Brně.

Dorost

Třebíč - Ytong 7:1 (3:0,0:1,4:0)
Branky: L.Bartůněk 2, L.Dostál 2, L.Popela, L.Nahodil, T.Jedlička
Domácí předvedli v první třetině pěknou kombinační hru a zaslouženě získali tříbrankový náskok, Ve druhé části ze své hry slevili, soupeř ožil a podařilo se mu vstřelit i gól. V poslední třetině se domácí vrátili ke své osvědčené nátlakové hře, kterou korunovali čtyřmi góly a vzali soupeři jakoukoliv naději na zisk nějakého bodu.

Junioři

Kroměříž - Třebíč 4:2 (3:2,1:0,0:0)
Branky: M.Doležal, J.Krčál
Třebíčští junioři nezopakovali dobrý výkon z posledních zápasů a z Kroměříže tentokrát odjeli takříkajíc s prázdnou.