Jen šesťáci proti Krokodýlům uspěli

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Víkend pokračoval šesti utkáními mládeže. Tentokrát radost mladým třebíčským hokejistům pokazili především favorizovaní Krokodýli, kteří přehráli 7., 8., i 9.třídu. Třebíčské mladíky může utěšovat alespoň to, že brněnští soupeři jsou ve všech třech věkových kategoriích lídry svých tabulek. Silný celek si však nepřišel na šesťáky, kteří si z Brna odvezli cenné vítězství 3:1. Tradičně uspěli dorostenci, kteří sice po tuhém boji, ale přece, uhájili doma výhru nad Ytongem 2:1 a vítězstvím potvrdili vedení v tabulce. Junioři se prezentují střídavými úspěchy, když tentokrát vybojovali bod v Kroměříži.

Výsledky mládežnického hokeje 26.10.2003

6.třída

Krokodýli - Třebíč 1:3 (0:1,1:2,0:0)
Branky: D.Deveri 2, E.Krčál
Hosté v tomto utkání podali výborný výkon a zaslouženě si z Brna odvezli oba body.

7.třída

Krokodýli - Třebíč 6:3 (2:1,2:1,2:1)
Branky: D.Fryauf, R.Mastná, P.Štěpánek
Hosté předvedli dobrý výkon celého kolektivu, ale na vítězství nedosáhli.

8. třída

Třebíč - Krokodýli 3:8 (1:4,2:3,0:1)
Branky: M.Molák 2, M.Vlach
Domácí obdrželi v první třetině do své sítě tři rychlé góly a to se odrazilo na průběhu celého utkání.

9. třída

Třebíč - Krokodýli 1:5 (1:3,0:1,0:1)
Branka: M.Málek
Domácí hráči na dobře hrající tým hostů nestačili a v utkání jednoznačně podlehli.

Dorost

Třebíč - Ytong 2:1 (1:0,0:0,1:1)
Branky: L.Bartůněk, V.Burian
Povinnost zisku mistrovských bodů domácím dorostencům notně svazovala ruce, ale i tuto překážku zdolali a po čtvrtině soutěže jsou na jejím čele.

Junioři

Kroměříž - Třebíč 2:2 (1:1,0:0,1:1)
Branky: M.Přibyl, M.Laš
Ve vyrovnaném utkání hosté dvakrát vedli, ale domácí celek dokázal vždy vyrovnat a tak došlo na dělbu bodů.

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál