Junioři ani dorostenci se proti Znojmu neprosadili

Junioři prohráli ve Znojmě vysoko 4:11, dorostenci promarnili poslední šanci na dotáhnutí se právě na Znojmo a prohráli doma 2:5. Starší žáci měli v nadstavbě střídavé úspěchy, když hráli s Krokodýli 2:4 a 5:3, a s J.Hradcem 8:2 a 5:5. Mladší žáci se utkali s Jihlavou 6:6 a 7:4 a dále s celkem Žďáru n/S 1:7 a 2:2. V žákovském přeboru odehrála družstva poslední zápasy s Havl.Brodem 2:9 a 6:5 a se Znojmem 1:3 a 16:1.

Výsledky k 9. březnu

Junioři

Znojmo - Třebíč 11:4 (3:0,4:1,4:3)
Branky: P.Zahradník 2, T.Fiala, M.Čachotský
Juniorům SK HS se v utkání nedařilo a utrpěli vysokou porážku.

Branky: M.Laš, M.Čermák
Před slušnou návštěvou se rozhodovalo o všem. Domácí svou roli nezvládli a tak se již před posledním kolem rozhodlo, že do extraligy dorostu postupuje Znojmo. Sportovně přiznáváme, že byl soupeř lepší a blahopřejeme k postupu.

Branky: V.Burian, P.Burián
Ve vyrovnaném utkání rozhodla lepší střelecká pohotovost hostů a výkony brankářů.

Třebíč - J.Hradec 8:2 (4:1,3:0,1:1)
Branky: L.Dostál 4, J.Vrána 2, V.Burian, Z.Svoboda
Domácí v úvodu utkání sice prohrávali, ale postupně si vytvořili tlak, který korunovali i střelecky a zaslouženě zvítězili.

8.třída

Třebíč - Krokodýli 5:3 (1:0,1:2,3:1)
Branky: M.Neumann 2, M.Nabytý, E.Kadela, A.Sobotka
Dvě třetiny se hrál vyrovnaný, opatrný hokej z obou stran. V poslední části přidali domácí na bojovnosti a zaslouženě dohráli utkání k vítězství.

Třebíč - J.Hradec 5:5 (1:1,3:1,1:3)
Branky: M.Neumann 2, J.Kočí 2, M.Nabytý
Domácí odehráli první dvě třetiny velice dobře a svého soupeře měli takřka na lopatě, ale v poslední části zbytečně doslova zmatkovali a dovolili soupeři utkání zremizovat.

7.třída

Třebíč - Jihlava 6:6 (2:2,3:1,1:3)
Branky: T.Vondráček 2, M.Jakub 2, L.Zárybnický, M.Dočekal
Domácí celek se již jistého vítěze soutěže nezalekl, v utkání plném zvratů s ním sehrál vyrovnanou partii a tak došlo zaslouženě na dělbu bodů.

Žďár n/S - Třebíč 7:1 (2:0,2:0,3:1)
Branka: L.Zárybnický
I v tomto utkání domácí celek nastoupil s "vyspělými hráči" a to se proti hostujícímu celku projevilo i na skóre.

6.třída

Třebíč - Jihlava 7:4 (3:2,1:1,3:1)
Branky: M.Molák 4, M.Sochor 2, D.Gerych
Domácí hráči předvedli v utkání kvalitní výkon, který byl korunován zaslouženým vítězstvím a ziskem mistrovských bodů.

Žďár n/S - Třebíč 2:2 (0:2,1:0,1:0)
Branky: D.Stahorský, M.Molák
Hosté se ujali v úvodu utkání vedení, ale v další části jej fyzicky vyspělejší soupeř přehrál a dokázal utkání vyrovnat.

5.třída

Havl.Brod - Třebíč 9:2 (4:1,4:1,1:0)
Branky: D.Deveri, D.Dočekal
Dobrý výkon domácích proti slabému výkonu hostů stanovily pro hráče SK HS krutou porážku.

Třebíč - Znojmo 1:3 (0:1,0:0,1:2)
Branka: R.Večeřa
Ve vyrovnaném zápase byl hostující celek šťastnější v koncovce a to rozhodlo.

4.třída

Havl.Brod - Třebíč 5:6 (0:3,4:3,1:0)
Branky: M.Vlašín 2, O.Šulc 2, L.Paták, P.Balík
V dramatickém utkání plném zvratů rozhodl pro hosty vytvořený náskok z první třetiny.

Třebíč - Znojmo A 16:1 (3:1,6:0,7:0)
Branky: L.Paták 4, P.Balík 3, O.Šulc 2, D.Dobrovolný 2, R.Hobza 2, M.Vlašín 2, N.Narek
V posledním mistrovském utkání této sezóny se domácí předvedli v dobrém světle a svým vysokým vítězstvím potvrdili výborné třetí místo v soutěži.