Junioři během minuty přišli o plný bodový zisk, dorostenci zápas nedohráli

Junioři s Uh.Brodem vedli již 5:2, ale během jedné minuty dostali tři góly a byli rádi za remízu. Trápení dorostenců proti poslednímu Uničovu ukončila po druhé třetině rolba, která znehodnotila ledovou plochu a utkání bylo za stavu 3:2 pro třebíčské ukončeno. V nadstavbě ligy starších žáků se v Jihlavě nevedlo a utržili jsme těsné porážky 0:2 a 1:2. Proti Ytongu si oba týmy spravili chuť vítězstvím 6:1 a 11:4. Mladší žáci získali v Havl.Brodě bod za výsledky 6:6 a 1:3 a doma s Ytongem prohráli 1:4 a 0:8. V žákovském přeboru vyhrála pětka ve Vyškově 4:0 a čtverka ve Znojmě nad B týmem 15:1. V minihokeji 3.tříd na turnaji ve Žďáru n/S družstvo Třebíče A bylo již tradičně první, družstvu Třebíče B se tolik nedařilo a skončili čtvrtí.

Junioři

Třebíč - Uh.Brod 5:5 (2:2,3:0,0:3)
Branky: O.Klouda, K.Schmidt, M.Přibyl, L.Pokorný, L.Sláma
Domácí odehráli dobře první dvě třetiny, v poslední části minutovým výpadkem, ve kterém 3x inkasovali, přišli o vítězství.

Branky: P.Ludvík, L.Papoušek, T.Fiala
Hosté začali utkání náporem a vypracovali si množství šancí, ale do vedení šli domácí. V další hře se již hráči SK HS střelecky prosadili a vstřelili tři góly. Ve druhé třetině mnoho příležitostí hostí ztroskotalo na výborném domácím brankáři a došlo ke snížení stavu na jeden gól. Při úpravě ledu se porouchala rolba, která za branou vybrousila díry až na beton a rozhodčí pro nezpůsobilost hrací plochy utkání ukončil.

Jihlava - Třebíč 2:0 (1:0,0:0,1:0)
Domácí z úvodního náporu vstřelili branku, v další části hry ani zvýšená aktivita a velká převaha hostujícího celku nepřinesla vyrovnání. Naopak domácí z ojedinělé akce v závěru rozhodli utkání ve svůj prospěch a pojistili si tak čelo tabulky.

Třebíč - Ytong 6:1 (1:0,2:0,3:1)
Branky: M.Kundela 2, V.Burian 2, P.Burián, Z.Svoboda
Domácí celou hrací dobu převyšovali hosty v nasazení i v dalších herních činnostech a postupně zvyšovali svůj náskok.

8.třída

Jihlava - Třebíč 2:1 (0:1,1:0,1:0)
Branka: M.Nabytý
V tradičním derby se vedl vyrovnaný boj a dlouho to vypadalo na dělbu bodů, domácí ale nakonec v poslední části přeci jen ten rozhodující gól přidali a připsali si vítězství. Hosté i přes porážku podali bojovný výkon.

Třebíč - Ytong 11:4 (3:1,4:2,4:1)
Branky: P.Fila 4, R.Novák 3, M.Neumann 2, P.Krutiš, A.Sobotka
Domácí navázali na dobrý sobotní výkon z Jihlavy a svého soupeře z čela tabulky doslova rozdrtili a zaslouženě vyhráli.

7.třída

Havl.Brod - Třebíč 6:6 (2:0,2:4,2:2)
Branky: K.Kesner, A.Zeman, T.Vondráček, T.Nykrmajer, D.Křenek, L.Křípal
Hosté v zápase prohrávali již 3:0, ale během jedné minuty se jim podařilo vyrovnat. Skóre se po té přelévalo z jedné strany na druhou, aby se soupeři nakonec spravedlivě rozešli s remízou.

Třebíč - Ytong 1:4 (0:2,0:1,1:1)
Branka: T.Nykrmajer
Ani sedmáci na svého brněnského soupeře nestačili a protože nevyužili ani nejvyloženější šance odvezli si body hosté.

6.třída

Havl.Brod - Třebíč 3:1 (1:0,0:1,2:0)
Branka: D.Stahorský
První dvě třetiny utkání byly vyrovnané a o prohře hostujícího celku rozhodla až poslední část, ve které měli domácí více štěstí v koncovce.

Třebíč - Ytong 0:8 (0:2,0:3,0:3)
V tomto utkání se domácí tým nedokázal prosadit proti oslabenému soupeři, který nastoupil jen s deseti hráči.

5.třída

Vyškov - Třebíč 0:4 (0:3,0:1,0:0)
Branky: R.Novák, D.Deveri, J.Urbančík, T.Bartejs
Hostující hráči podali v utkání velmi dobrý výkon a jen nepřesnost v koncovce je připravila o výraznější vítězství.

4.třída

Znojmo B - Třebíč 1:15 (1:2,0:9,0:4)
Branky: N.Marek 6, L.Paták 3, O.Šulc 2, Z.Jirovský 2, R.Hobza, J.Novák
Utkání se vyznačovalo hrou na jednu bránu a hosté dosáhli vysokého vítězství.

3.třída - turnaje v minihokeji

Třebíč A - Jihlava A 8:0 B: J.Salák 3, V.Pálka, V.Jahoda, P.Vondráček, T.Pelikán, P.Ošmera
Třebíč A - Žďár n./S 11:0 B: N.Kučera 3, V.Jahoda 2, , J.Salák 2, V.Pálka 2, P.Vondráček, J.Ondrák
Třebíč A - Velké Meziříčí 9:1 B: V.Pálka 2, T.Pelikán, P.Ošmera, P.Vondráček, V.Jahoda, M.Švejda, L.Fiala, J.Salák
Družstvo Třebíče A obsadilo na turnaji ve Žďáru n/S 1.místo.

Třebíč B - Jihlava B 0:6
Třebíč B - Humpolec 2:3 B: D.Sedlář, M.Mašek
Třebíč B - Světlá n./S. 3:7 B: D.Jirák, M.Mašek, J.Sobotka
Družstvo Třebíče B obsadilo na turnaji ve Žďáru n/S 4.místo.