Junioři na vzestupu

Třebíčští mladíci odehráli během minulého víkendu deset utkání, v nichž byli šestkrát úspěšní, jednou remizovali a třikrát odcházeli z hřiště bez bodového zisku. V mezinárodním klání proti rakouskému celku Vídně si řádně zastříleli žáci 4. a 5. třídy, kteří svého soupeře porazili dvakrát svorně 11:0. Vítězství a dva body do tabulek si připsali také sedmáci a osmáci po výhrách nad Pelhřimovem, ale deváťáci se stejným soupeřem jen remizovali a šesťáci dokonce prohráli. Ambiciózní dorostenci se z Havířova vrátili s nepořízenou, ale přestože byli oslabeni marodkou, druhý celek tabulky hodně potrápili. Ze dna tabulky se zvedli třebíčští junioři, kteří ze dvou utkání jedno vyhráli a ze druhého odešli jen těsně poraženi.

Výsledky mládežnického hokeje 30.11.2003

4.třída

Wien - Třebíč 0:11 (0:0,0:4,0:7)
Branky: V.Pálka 4, J.Dočekal 2, J.Nechvátal 2, J.Salák, P.Vondráček, D.Horký Utkání hrané dle dohody mezi KVV ČSLH a rakouským klubem Wien vždy v ČR, mělo jednoznačný průběh, když "hosté" svého zahraničního soupeře nikterak nešetřili a připsali si na své konto výrazné vítězství.

5.třída

Wien - Třebíč 0:11 (0:3,0:6,0:2)
Branky: O.Šulc 4, O.Dobrovolný 4, P.Donutil, M.Prášek, M.Vlašín
I páťáci dosáhli proti soupeři z Rakouska vysokého vítězství a ve hře na jednu bránu šlo jen o stanovení závěrečného skóre.

6.třída

Třebíč - Pelhřimov 2:3 (0:1,1:1,1:1)
Branky: R.Gothard, N.Marek
Domácí se v utkání nepředvedli v dobrém světle a po slabém a zmateném výkonu těsným rozdílem prohráli.

7.třída

Třebíč - Pelhřimov 4:0 (0:0,2:0,2:0)
Branka: O.Němec, D.Stahorský, D.Fryauf, R.Mastná
Domácí byli v utkání neustále v převaze, ale střelecky se dokázali prosadit až od druhé třetiny a na závěr si připsali vítězství s čistým kontem.

8. třída

Pelhřimov - Třebíč 3:5 (2:0,0:4,1:1)
Branky: L.Rampír 2, T.Vondráček, V.Křípal, M.Molák
Hostům se podařil dokonalý zvrat vývoje utkání ve druhé třetině a v další části si již vítězství nenechali vzít.

9. třída

Pelhřimov - Třebíč 2:2 (0:0,1:1,1:1)
Branky: M.Nabytý 2
Hrál se vyrovnaný zápas s mnoha vyloučenými hráči a hosté vstřelili kýženou vyrovnávací branku deset sekund před závěrečnou sirénou při dobře sehrané power play.

Dorost

Havířov - Třebíč 4:2 (2:1,2:0,0:1)
Branky: M.Kejda, K.Drdlíček
Další těžký pátek čekal na třebíčské dorostence, oslabené ještě větší marodkou než-li v Šumperku, navíc žádosti o odložení kola havířovští nevyhověli. V utkání hosté začali dobře a v polovině třetiny se ujali vedení. Šikovný arbitr však nenechal v další hře nic náhodě a domácí se i pomocí tří přesilovek dostali do vedení o tři branky. V poslední části hosté sice snížili, na výraznější zvrat v utkání však již neměli, ale v okleštěné sestavě podali velmi bojovný výkon.
Třebíč - Kopřivnice 8:1 (3:0,1:0,4:1)
Branky: M.Laš 3, V.Burian, J.Burian, P.Burián, K.Drdlíček, L.Nahodil
Hosté vypadali v utkání odevzdaně, ale byli to právě oni, kdo si vypracoval první šance. Po té domácí zvýšili koncentraci a zpřesnili hru, což vedlo k povinnému zisku mistrovských bodů na domácím ledě.

Junioři

Třebíč - Uh.Brod 9:4 (3:1,4:2,2:1)
Branky: L.Sláma 2, A.Frühauf 2, M.Přibyl 2, P.Raus, L.Sobotka, R.Musil
Domácí z úvodního tlaku zaslouženě vytěžili první gól, soupeř stačil sice ještě vyrovnat, ale třebíčští junioři měli navrch herně i střelecky. Tato herní pohoda se projevila v další části utkání i když se soupeři podařilo snížit až na 5:3, ale šestá branka hostující hráče dokonale zlomila a tak se poslední třetina dohrávala z povinnosti. V zápase byli nejvíce vidět hráči Musil, Dvořák, Sláma, Přibyl a Frühauf.

Znojmo - Třebíč 3:2 (1:0,1:1,1:1)
Branky: M.Slavík, A.Veselý
Zápas se vyznačoval vzornou disciplínou obou týmu, ve kterém hosté potvrdili vzestupnou herní tendenci a jen větší hokejové štěstí rozhodlo o těsné výhře domácích.