Junioři o víkendu jen na 50 %, dorostenci na 100 %

Junioři v pátek doma prohráli vysoko 1:6 s Prostějovem, který má postupové ambice do juniorské extraligy. V neděli si vedli daleko lépe a po výborném výkonu vyhráli na "horkém" ledě ve Žďáru nad Sázavou 0:2 a udrželi si 4.místo. Dorostenci v pátek odehráli těžký zápas v Orlové a po bojovném výkonu získali za výhru 3:4 oba cenné body. V neděli si doma poradili se Žďárem nad Sázavou, zvítězili 3:1 a bodově se dotáhli na vedoucí Znojmo. Starší žáci si proti brodským Rebelům připsali plný bodový zisk a postup do nadstavby je pro ně velmi reálný. Mladší žáci si se stejným soupeřem body podělili. Pětka ve vyrovnaném utkání s Vyškovem zvítězila a čtverka si z béčka Znojma, za které hrají mladší hráči, udělala doslova střelnici.

Junioři

Třebíč - Prostějov 1:6 (0:3,0:2,1:1)
Branka: M.Slavík
V tomto zápase narazil domácí celek na kvalitního soupeře, proti kterému se nedokázal prosadit ani herně, ani střelecky.

Žďár n.S. - Třebíč 0:2 (0:0,0:0,0:2)
Branky: P.Zahradník, R.Musil
Hostující celek se po páteční prohře rychle otřepal a disciplinovanou hrou po celé utkání čekal na chybu soupeře, která přišla v poslední třetině a byla náležitě potrestána. Domácí sáhli k power play a hosté pečetili vítězství do prázdné branky.
Za svůj výkon zaslouží pochvalu celé mužstvo.

Branky: T.Fiala 2, M.Laš V.Konečný
Ve vyrovnaném utkání rozhodli hosté výbornou hrou ve druhé třetině, když v rozmezí 5 minut dokázali otočit z 2:1 na 2:4 a v další části zodpovědným přístupem a bojovností dosáhli na své vítězství.

Třebíč - Žďár n.S. 3:1 (1:1,1:0,1:0)
Branky: T.Fiala, M.Laš , V.Konečný
Domácí hráči se dostávali v úvodu do zápasu pozvolna, ale od druhé třetiny již plně převzali iniciativu na své hole a využitím přesilové hry v úvodu třetí třetiny vzali soupeři jakoukoliv šanci na zisk bodů. Naopak plný bodový zisk SK HS za uplynulý víkend znamená dotáhnutí se bodově na vedoucí Znojmo, které klopýtlo ve F.Místku.

Branky: M.Kejda 2, Z.Svoboda, V.Burian
I deváťáci měli silného soupeře a do své nátlakové hry se dostali po nervózním začátku až v druhé polovině zápasu. Definitivní potvrzení zaslouženého vítězství přišlo ve druhé minutě poslední časti.

8.třída
Třebíč - Havl.Brod 2:1 (0:1,1:0,1:0)
Branky: M.Jánský, E.Kadela
Domácí sehráli velmi těžké utkání se svým tradičním vyrovnaným soupeřem a přestože prohrávali, dokázali svou bojovností otočit vývoj utkání ve svůj prospěch a v závěru přestát i minutové power play hostujícího celku.

7.třída
Třebíč - Havl.Brod 4:6 (1:4,2:0,1:2)
Branky: T.Vondráček 3, D.Křenek
Domácí nasadili k drtivému náporu až za stavu 0:4, ale dokázali jen snížit na 3:4 a hosté si vedení do konce utkání udrželi.

6.třída
Třebíč - Havl.Brod 5:4 (2:1,2:1,1:2)
Branky: A.Zeman, O.Němec, M.Molák, M.Svoboda, M.Sochor
Jak výsledek napovídá, bylo utkání vyrovnané, ale vítězství domácího týmu bylo po dobrém výkonu přeci jen spravedlivé.

5.třída
Třebíč - Vyškov 3:1 (2:1,0:0,1:0)
Branky: E.Krčál 2, P.Langr
Utkání mělo vyrovnaný průběh a domácí hráči své vítězství pečetili gólem až v závěrečných minutách.

4.třída
Třebíč - Znojmo B 16:0 (5:0,3:0,8:0)
Branky: P.Balík 3, R.Hobza 2, L.Paták 2, N.Marek 2, M.Vlašín 2, J.Vávra, O.Říha, P.Donutil, M.Prášek, J.Dočekal
Domácí byli proti mladšímu kádru hostujícího celku jednoznačně favoritem utkání a to se také projevilo na skóre.