Junioři získali bod z Jihlavy, dorostenci oba body z Kopřivnice

Junioři po páteční špatné hře na domácím ledě prohráli s Uh.Hradištěm (3:4), v neděli výkon zlepšili a získali v Jihlavě bod za remízu (3:3). Dorostenci deklasovali Kopřivnici na jejich ledě (13:1), ale doma prohráli s F.Místkem (2:4) a ztratili vedení v soutěži. V Lize starších žáků jsme získali v Jihlavě dva body a v součtu do nadstavby postupujeme z 3.místa. Šestka remizovala s Jihlavou (1:1) a zápas s Krokodýli je pro nemoc soupeře odložen. Sedmička sice s Jihlavou prohrála (2:4), ale porazila Krokodýli 5:1. Pátá i čtvrtá třída si poradila s Pelhřimovem a zvítězila 7:2 resp. 6:2. A družstvo třeťáků vyhrálo bez porážky turnaj v minihokeji v Humpolci, B družstvu se tolik nedařilo a přes jednu výhru skončili na 4.místě.

Junioři

Třebíč - Uh.Hradiště 3:4 (0:1,1:2,2:1)
Branky: R.Musil 2, P.Zahradník
Junioři podali špatný výkon, zaostávali v bojovnosti a to se podepsalo na celkovém výsledku utkání.

Jihlava - Třebíč 3:3 (3:0,0:2,0:1)
Branky: T.Caha, M.Doležal, O.Klouda
Úvod utkání nezastihl hostujícího gólmana v nejlepší formě, ale hráči SK HS se nevzdali a bojovností dotáhli výsledek ke spravedlivé remíze.

Kopřivnice - Třebíč 1:13 (0:3,0:4,1:6)
Branky: J.Burian 3, J.Bula 2, V.Konečný, Pe.Franěk, P.Raus, T.Mauritz, L.Papoušek, L.Bartůněk, O.Kohút
Hosté zajížděli do města Tatrovek s obavou s jakou sestavou na ně domácí vyrukují, ale žádné "posily" se nekonali. Obraz hry byl od první minuty v režii hostujícího celku, který domácím v pátek třináctého uštědřil potupnou porážku.

Třebíč - F.Místek 2:4 (1:1,0:2,1:1)
Branky: L.Bartůněk 2
Domácí nepotvrdili páteční výkon z Kopřivnice, proti dobře hrajícímu soupeři se neprosadili a hosté zaslouženě zvítězili.

Branky: J.Vrána 3, Z.Svoboda, M.Jánský, M.Kejda
Hosté po první vyrovnané třetině svého soupeře postupně přehráli v kombinaci i v nasazení a v posledním utkání základní části zaslouženě zvítězili.

8.třída

Jihlava - Třebíč 4:2 (1:0,2:1,1:1)
Branky: M.Matoušek, V.Malát
Hrálo se vyrovnané utkání, ve kterém měl domácí celek větší štěstí v zakončení a po zásluze zvítězil.

Branky: M.Matoušek, T.Nykrmajer
Rovněž utkání sedmiček bylo vyrovnané a o vítězství hostujícího celku rozhodla jejich lepší střelecká koncovka.

Třebíč - Krokodýli 5:1 (2:0,1:1,2:0)
Branky: D.Křenek 2, A.Zeman, M.Dočekal, M.Jakub
Domácí hráči měli po celé utkání mírnou převahu, kterou dokázali vyjádřit i střelecky a za vítězství si připsali dva body.

6.třída

Třebíč - Jihlava 1:1 (0:0,0:1,1:0)
Branka: M.Molák
Domácí ve vyrovnaném utkání dosáhli v závěru kýženého gólu, který znamenal remízu a zisk bodu. Výborný výkon podali oba brankáři H.Hyrt a D.Kuthan.

5.třída

Třebíč - Pelhřimov 7:2 (4:1,1:1,2:0)
Branky: D.Deveri 2, D.Dočekal, F.Ivaník, R.Novák, R.Večeřa, D.Sklenář
Domácí hráči sehráli dobré utkání, soupeře herně předčili, zaslouženě zvítězili a příští týden je čeká utkání v Blansku.

4.třída

Třebíč - Pelhřimov 6:2 (2:0,2:2,2:0)
Branky: P.Balík 2, M.Vlašín 2, L.Paták, M.Prášek
V posledním letošním mistrovském utkání domácí vybojovali povinné dva body a těší se na vánoční přestávku v soutěži.

3.třída - turnaje v minihokeji

Třebíč A - Jihlava A 10:0 B: J.Salák 3, P.Vondráček 2, V.Pálka 2, J.Ondrák, T.Pelikán, D.Horký
Třebíč A - Žďár n./S 8:1 B: P.Vondráček 3, V.Pálka 3, J.Salák, D.Horký
Třebíč A - Velké Meziříčí 13:0 B: J.Salák 5, D.Horký 2, N.Kučera 2, T.Pelikán, V.Jahoda, P.Vondráček, V.Pálka
Družstvo Třebíče A obsadilo na turnaji v Humpolci 1.místo.

Třebíč B - Jihlava B 2:1 B: D.Jirák, M.Juráň
Třebíč B - Humpolec 2:3 B: M.Mašek, L.Fiala
Třebíč B - Světlá n./S. 1:2 B: D.Jirák
Družstvo Třebíče B obsadilo na turnaji v Humpolci 4.místo.