Juniorka si v přípravném utkání poradila s Mennheimem

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Extraligoví junioři Horácké Slavie Třebíč se v rámci přátelského utkání střetli s Německým Mannheimem. v utkání měli jasnou převahu, a tak spíše ve svátečním tempu porazili soupeře 5:0. Největší měrou, a to dvěma brankami, se na vítězství Třebíče zasloužil Tomáš Vondráček.

Zprvu se utkání odehrávalo ve velmi vlažném tempu, ale od páté minuty převzali iniciativu domácí hokejisté a hrálo se až do konce zápasu téměř na jedinou branku a tou byla branka německých hokejistů. V čase 6:44 se Třebíči poprvé podařilo zúročit převahu na ledě. Bekhendovou střelou mezi betony brankáře se trefil Marek Kundela. ve 12. minutě hrála domácí Horácká Slavia v početní převaze, tentokráte však skóre zůstalo nezměněné a zůstalo tomu tak až do konce úvodní třetiny. V prostřední části hry padla branka o něco dříve než v té úvodní. A to v čase 24:38, kdy se radoval domácí Tomáš Vondráček. Poté jsme mnoho šancí neviděli, a tak do závěrečné dvacetiminutovky Třebíč vstupovala s dvoubrankovým vedením. Toto skóre se zanedlouho změnilo. Již ve 42. minutě dorazil střelu domácího Němce za brankářova záda Tomáš Vondráček. Domácí evidentně nakopnuti vstřelenou brankou se znovu vrhli do útočení a i tentokrát to přineslo úspěch v podobě vstřeleného gólu. Ve 43. minutě se radoval střelou přesně k pravé tyči Martin Jánský. V 51. minutě najížděla domácí dvojice Vyhnálek, Vondráček do přečíslení dva na jednoho a první jmenovaný upravil skóre na konečných 5:0 pro Horáckou Slavii.

Horácká Slavia Třebíč- Merc Mannheim 5:0 (1:0, 1:0, 3:0).

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál