Juniorům i dorostencům v neděli skončily série neporazitelnosti

Třebíčští junioři v pátek prodloužili sérii bez porážky na pět utkání, v neděli už podlehli jihlavským mladíkům, kteří dokázali strhnout vítězství na svoji stranu třemi brankami v poslední třetině. Také dorostenci v pátek prodloužili svoji sérii neporazitelnosti, ale už na devět utkání. V neděli ale i tato série skončila po nešťastné porážce 1:2 na ledě desátého Frýdku-Místku. Oba dva třebíčské celky jsou na třetím místě tabulky. Juniorské skupině B kralují junioři z Olomouce, kteří zatím ztratili jediný bod a mají neuvěřitelné průměrné skóre 5,7 : 1,15. Naši junioři od vedoucí Olomouce utrpěli počátkem října debakl 0:6. Žáci hráli o víkendu se střídavými úspěchy s brněnskými Krokodýly a se Znojmem, čtvrťáci a páťáci si poradili s Rosicemi a na turnaji třetích tříd obsadily třebíčské celky první a druhé místo.

Junioři

Uh.Hradiště - Třebíč 1:5 (1:5,0:0,0:0)
Branky: L.Sláma, P.Zahradník, T.Caha, M.Doležal, Š.Oberreiter
Hosté na svého soupeře doslova vlétli a o svém vítězství tak rozhodli již v první třetině.

Třebíč - Jihlava 2:5 (1:2,1:0,0:3)
Branky: Š.Oberreiter, L.Sobotka
Vyrovnané utkání, z kterého se nakonec radovali hosté, když dokázali v poslední části domácím vsítit tři branky.

Branky: D.Papoušek, L.Bartůněk, T.Fiala, J.Burian
Domácí tým měl soupeři co vracet (prohra 9:2), ale kombinace vázly a dobrý gólman soupeře nedovolil větší než jednobrankové vítězství.

F.Místek - Třebíč 2:1 (1:0,0:0,1:1)
Branka: M.Laš
Hosté inkasovali první gól v oslabení, když se nastřelený puk nešťastně odrazil od mantinelu před bránu a domácí lehce skórovali. Vystupňovaný tlak hráčů SK HS přinesl vyrovnání v poslední třetině. V závěrečném náporu nám sudí 2 minuty před koncem neuznali regulérní gól a domácí z následného protiútoku po chybě v obraně pečetili vítězství.

Branky: M.Kundela 2, L.Dostál, M.Kejda, J.Forman, L.Nahodil
Hrálo se vyrovnané utkání, ve kterém domácím utekl úvod druhé části a prohrávali již 2:6. Hráči SK HS ale zbraně nesložili a zvýšenou bojovností se jim téměř ztracené utkání podařilo upravit na zaslouženou remízu.

Znojmo - Třebíč 3:12 (1:3,0:4,2:5)
Branky: V.Burian 2, M.Kejda 2, M.Jánský, M.Ludes, P.Tomáš, V.Antoň, J.Vrána, M.Kundela, Z.Svoboda, L.Říha
Utkání mělo jednoznačný průběh, ve kterém hosté stoprocentně splnili roli favorita.

8.třída

Třebíč - Krokodýli 8:3 (3:0,4:2,1:0)
Branky: M.Jánský 3, M.Nabytý, T,Beránek, A.Sobotka, O.Vozárik, P.Burián
Domácí hráči předvedli kvalitní výkon, soupeři toho mnoho nedovolili a za vítězství si připsali dva body.

Znojmo - Třebíč 6:2 (2:0,0:1,4:1)
Branky: A.Sobotka 2
Ve vyrovnaném utkání rozhodl o výsledku velmi dobrý výkon domácího brankáře, proti kterému se hosté neprosadili.

7.třída

Krokodýli - Třebíč 1:7 (1:3,0:3,0:1)
Branka: P.Krutiš 3, M.Dočekal 2, L.Rampír, T.Vondráček
Převaha hostujícího celku přinesla zasloužený zisk obou mistrovských bodů.

Třebíč - Znojmo 10:1 (3:1,5:0,2:0)
Branky: P.Krutiš 4, M.Dočekal 2, L.Rampír, D.Křenek, L.Zárybnický, M.Jakub
Hrálo se utkání plné tvrdých osobních soubojů, ve kterém domácí svého soupeře střelecky deklasovali a vysoce zvítězili.

6.třída

Krokodýli - Třebíč 7:2 (3:1,1:0,3:1)
Branky: O.Němec, J.Nýdrle
V tomto utkání bylo vítězství domácího týmu zcela zasloužené, protože hosté toho mnoho nepředvedli.

Třebíč - Znojmo 3:2 (0:1,1:0,2:1)
Branky: A.Zeman 2, M.Molák
Hosté sice vedli o gól, ale domácí hráči se vzchopili, převzali iniciativu na své hole a body za výhru zůstaly doma.

5.třída

Rosice - Třebíč 3:4 (1:1,1:0,1:3)
Branka: D.Deveri 4
Bojovnější hosté o svém vítězství rozhodli v poslední třetině, když Danko Deveri ke svému gólu v první části přidal další tři.

4.třída

Rosice - Třebíč 0:9 (0:2,0:3,0:4)
Branky: L.Paták 4, N.Marek 3, O.Šulc, J.Novák
Hosté předvedli po celé utkání lepší herní projev a získané body jsou zasloužené.

3.třída - turnaje v minihokeji

Třebíč A - Žďár n.S. A 17:0 B: N.Kučera 6, V.Jahoda 4, T.Pelikán 3, J.Salák 2, P.Ošmera, J.Ondrák
Třebíč A - Havl.Brod B 9:0 B: J.Salák 3, T.Pelikán 3, V.Jahoda 2, N.Kučera
Třebíč A - Havl.Brod A 3:3 B: J.Salák, T.Pelikán, N.Kučera
Družstvo Třebíče A obsadilo na turnaji ve Světlé nad Sázavou 1.místo.

Třebíč B - Humpolec 8:3 B: J.Sobotka 3, M.Juráň 2, M.Mašek, R.Dobeš, D.Jirák
Třebíč B - Velké Meziříčí 2:3 B: M.Juráň, R.Dobeš
Třebíč B - Světlá n.S. 4:2 B: M.Mašek 2, M.Juráň, D.Jirák
Družstvo Třebíče B obsadilo na turnaji ve Světlé nad Sázavou 2.místo.