Juniorům se o víkendu nedařilo, dorostenci plně bodovali

Výsledky z víkendu 7.2.-9.2.2003
Junioři formující sestavu na příští sezónu neuspěli ve F.Místku (2:4), ani v N.Jičíně (2:8). Dorostenci pomýšlející pořád na možné prvenství v lize povinně zvítězili jak s Jihlavou (6:1), tak i s Prostějovem (8:1). Velmi kvalitní utkání sehráli v nadstavbě starší žáci s Táborem a plně bodovali za vítězství 3:1 a 7:3. Mladčí žáci si body se Znojmem rozdělili za výhru 6:3 a těsnou prohru 4:5. V žákovském přeboru páťáci podlehli Trenčínu 2:4, ale mladší hráči zvítězili přesvědčivě 8:0.

Junioři

F.Místek - Třebíč 4:2 (2:1,2:1,0:0)
Branky: K.Schmidt, M.Přibyl
Hosté měli dobrý začátek, ujali se vedení 1:0, po té nedali dvě gólovky a jejich výkon postupně klesal do průměru, čehož domácí využili ve zvratu zápasu na konečných 4:2.

N.Jičín - Třebíč 8:2 (1:0,5:1,2:1)
Branky: M.Přibyl, Š.Oberreiter
O vývoji utkání rozhodla druhá třetina, když se v největším tlaku hostujících hráčů dostali domácí do třech protiútoků, ze kterých dokázali skórovat a náskok udrželi do konce.

Branky: L.Papoušek 2, T.Fiala, M.Kaňkovský, , M.Čermák, O.Kohút
Domácí tým v tradičním derby neponechal nic náhodě a od počátku se koncentrovanou hrou propracoval k zasloužené výhře.

Třebíč - Prostějov 8:1 (3:0,2:0,3:1)
Branky: L.Papoušek 3, L.Bartůněk 2, T.Fiala, M.Laš, M.Kraučuk
I v tomto duelu hráči SK HS disciplinovaně plnili pokyny trenéru, postupně svého soupeře přehráli a jednoznačně zvítězili.

Branky: M.Jánský, J.Forman, Z.Svoboda
Úvod utkání soupeřů z čela nadstavbové tabulky začal v rychlém tempu, domácí si vytvořili díky čtyřem přesilovkám drtivý tlak, který se jim ale podařilo zhodnotit jen jedním gólem. Ve druhé třetině se hrálo tak říkajíc nahoru-dolů a každé družstvo vstřelilo jeden gól. V úvodu poslední části domácí překonali dlouhé oslabení 3:5, kdy je podržel výborně chytající Petr Ondrůj a již v plném počtu ve 48 min. vstřelil Z.Svoboda důležitý třetí gól. Táborští vyvinuli v závěrečných minutách obrovský tlak, ale domácím se dvoubrankové zasloužené vítězství podařilo udržet.

8.třída

Třebíč - Tábor 7:3 (3:0,1:2,3:1)
Branky: P.Fila 2, P.Krutiš 2, M.Neumann 2, R.Novák
Domácí měli výborný nástup do utkání, postupně však nechali soupeře dotáhnou až na rozdíl jedné branky. V poslední části zlepšenou hrou v útočné fázi opět zvýšili svůj náskok a vítězství si již nenechali vzít.

7.třída

Třebíč - Znojmo 6:3 (1:0,2:3,3:0)
Branky: P.Čejka 2, E.Kadela, R.Kadela, T.Nykrmajer, M.Janoušek
V utkání plném zvratů ve vývoji skóre zvládli domácí hráči lépe třetí třetinu a po zásluze si připsali dva mistrovské body.

6.třída

Třebíč - Znojmo 4:5 (3:1,1:1,0:3)
Branky: O.Němec 2, A.Zeman, R.Horký
Domácí začali utkání velice dobře, ale postupem času družstvo oslabené marodkou ztrácelo sílu a v poslední třetině na soupeře již nestačilo a to rozhodlo o výhře hostů.

5.třída

Třebíč - Trenčín 2:4 (1:2,0:2,1:0)
Branky: D.Deveri, E.Krčál
Domácí hráči podali v utkání velmi slabý výkon a soupeř toho dokonale využil ve svůj prospěch.

4.třída

Třebíč - Trenčín 8:0 (3:0,3:0,2:0)
Branky: O.Šulc 3, N.Marek, J.Vávra, V.Šindelář, P.Balík, L.Paták
Vysokým vítězstvím oplatili domácí svému soupeři předchozí porážku a již třetí utkání v řadě nedostali žádný gól.