Kromě dorostu bodovala mládež naplno

T ř e b í č – Čtrnáct zápasů, z toho dvanáct výher a dvě porážky. To je bilance utkání třebíčské mládeže během minulého víkendu. Neuspěli jen dorostenci, kteří však hrají nejvyšší českou soutěž, v níž se utkali s lépe postavenými soupeři. Velkou pochvalu zaslouží junioři, kteří prodloužili svou sérii neporanitelnosti na devět zápasů (8 vítězství, 1 remíza), porazili druhý Přerov a v pátek je čeká utkání pravdy, neboť hostují ve vedoucí Olomouci. Stoprocentní byli i žáci 6. až 9. tříd, kteří bez potíží zdolali relativně slabší soupeře z Hodonína a Havlíčkova Brodu. Osmáci přitom poskočili na třetí, devítka dokonce na druhé místo tabulky. Radovat se mohli rovněž čtvrťáci a páťáci poté, co zdolali Rosice.

Junioři

Kopřivnice - Třebíč 2:4 (0:1,2:2,0:1)
Branky: L.Sobotka, J.Krčál, M.Slavík, M.Přibyl
V důležitém utkání měli hosté v první třetině štěstí, protože domácí z několika vyložených šancí nedokázali skórovat a naopak se ujali Sobotkou vedení. Ve druhé třetině hosté zvýšili Krčálem na 2:0, domácí snížili na rozdíl jednoho gólu, ale hosté opět kontrovali Slavíkem. Domácí dokázali do konce třetiny opět snížit. V poslední třetině dobrou taktickou hrou dokázali třebíčští hráči náskok udržet a v závěrečné power play pečetili Přibylem vítězství do prázdné branky.
Třebíč - Přerov 3:1 (1:1,1:0,1:0)
Branky: M.Laš, M.Přibyl, M.Slavík
Zápas s druhým mužstvem soutěže – Přerovem sliboval kvalitní hokej a ten se také hrál. Hosté šli v 5. min. po dvou neproměněných gólovkách domácích do vedení. V pokračujícím tlaku domácích bylo otázkou času, kdy dojde k vyrovnání a to se ve 13. minutě naplnilo. Výborný hokej pokračoval ve druhé i třetí třetině, ve kterých domácí přidali po jedné brance a zaslouženě si připsali plný bodový zisk.

Dorost

Třebíč - Litvínov 3:5 (0:1,1:1,2:3)
Branky: M.Kundela 2, P.Burián
Soupeř domácích dorostenců byl po celé utkání lepší v bruslení i v kombinaci, domácí se snažili tyto nedostatky dohnat bojovností, ale pouze velmi dobrý výkon Burgra v brance je ochránil od mnohem těžší porážky.
Kladno - Třebíč 8:1 (5:0,1:1,2:0)
Branka: L.Dostál
Domácí hokejisté byli pány na svém ledě od samého začátku a již v sedmé minutě vedli 4:0. Třebíčští dorostenci sice potom opticky hru vyrovnali, ale i nadále hrál především domácí Rabat, který hosty do mnoha šancí nepustil.

9. třída

Havl.Brod - Třebíč 2:6 (0:5,0:1,2:0)
Branky: P.Krutiš 2, K.Kesner, T.Vondráček, J.Bartejs, D.Křenek
Třebíčská devítka podala v Kotlině dobrý výkon i když v poslední třetině, vědomi si svého náskoku, trochu polevili.
Hodonín - Třebíč 1:11 (1:4,0:5,0:2)
Branky: L.Klouda 2, V.Jaroš 2, P.Giz 2, D.Křenek 2, M.Dočekal 2, L.Rampír
Hosté od počátku dali najevo domácímu celku, že se svými výkony pohybují v čele tabulky a povinné vítězství si vychutnali.

8. třída

Havl.Brod - Třebíč 3:7 (3:3,0:0,0:4)
Branky: M.Sochor 3, R.Studený 2, P.Vyhnálek, P.Štěpánek 2
První dvě třetiny toho utkání byly vyrovnané a i skóre tomu odpovídalo. V poslední části hosté přidali na důrazu, zlepšili koncovku a brankovou smrští strhli vítězství na svou stranu.
Hodonín - Třebíč 2:8 (2:4,0:3,2:1)
Branky: D.Deveri 2, D.Fryauf 2, D.Stahorský, R.Sochor, M.Sochor, P.Štěpánek
Hosté svého soupeře přehráli ve všech činnostech, dobře kombinovali, prosadili se i střelecky a zaslouženě získali oba body.

7.třída

Třebíč - Havl.Brod 5:2 (2:0,1:1,2:1)
Branky: L.Paták 3, J.Urbančík, O.Semerád
Domácí hráči podali proti houževnatému soupeři dobrý výkon, neustále vedli a plný bodový zisk byl zasloužený.
Třebíč - Hodonín 5:2 (2:0,2:1,1:1)
Branky: L.Paták 2, N.Marek, R.Večeřa, P.Langr
Domácí sice zvítězili, ale slabší výkon a žalostná koncovka způsobily, že toto vítězství bylo velice hubené.

6.třída

Třebíč - Havl.Brod 6:3 (3:2,1:0,2:1)
Branky: M.Kazatel 2, N.Kuchera, M.Vlašín, J.Vávra, J.Hrbek
Hráči SK HS přistoupili k utkání zodpovědně, postupně zvyšovali svůj náskok a připsali si tak na své konto další vítězství.
Třebíč - Hodonín 6:2 (4:0,2:2,0:0)
Branky: P.Donutil 2, M.Vlašín, R.Hobza, N.Kuchera, L.Krejčí
Domácí zopakovali svůj dobrý výkon ze soboty a svém vítězství nenechali nikoho od samého počátku utkání na pochybách.

5.třída

Třebíč - Rosice 5:3 (1:0,1:1,3:2)
Branky: T.Pelikán 2, P.Vondráček, R.Dobeš, V.Jahoda
Ve vyrovnaném zápase byli na konec šťastnější domácí hráči, kteří dokázali zasloužené vítězství strhnout na svou stranu.

4.třída

Třebíč - Rosice 2:1 (0:0,1:1,1:0)
Branky: R.Sochor, L.Tvarůžek
Celé utkání se hrálo na jednu branku, ale o vítězství domácích rozhodl až poslední minutě po krásné individuální akci Libor Tvarůžek.