MŽ 2005 obsadili 2. místo na turnaji v Kolíně

K o l í n - Žádná prohra, skvělá obrana a cena pro nejlepšího brankáře turnaje - tak vypadala reprezentace třebíčského hokeje na turnaji v Kolíně v podání mladších žáků.

Před Silvestrem 30.12.2015 se naši mladší žáci ročníku 2005 zúčastnili turnaje v Kolíně. Turnaj se hrál systémem každý s každým 3 x 15 minut hrubého času. Pokud se družstvo provinilo proti pravidlům, bylo proti němu nařízeno trestné střílení. Turnaj měl zajímavý systém bodování, bodovala se každá vyhraná třetina dvěma body, remíza jedním bodem a konečný výsledek také dvěma body. V jednom zápase mohlo jedno družstvo získat až 8 bodů. Naše Bílé hvězdy si nevedly vůbec špatně a na turnaji obsadily vynikající druhé místo, v turnaji neprohrály žádný zápas. Naši hráči se postupně utkali s týmy Letňany, Kolín, Chrudim a Tachov. Dobrá obrana celého týmu pomohla získat našemu brankáři Janu Trvajovi cenu pro nejlepšího brankáře turnaje.