Miha Štebih: Byl to vyrovnaný zápas, ale měli jsme trochu lepší pohyb a vyhrávali jsme osobní souboje.

T Ř E B Í Č - Bílé hvězdy dnes na domácím ledě předvedly strhující bitvu a dokázaly vyhrát díky skvělým zákrokům brankáře Jana Mičána. V zápase zazářil i slovinský obránce Miha Štebih, který si připsal na své konto jeden gól a na druhém se podílel asistencí. Úvodní branku dokázali domácí vstřelit až ve druhé třetině, kde právě Miha Štebih tečoval puk do sítě hostů. Do kabin se tak na druhou přestávku šlo za stavu 1:0 pro domácí. V závěrečné periodě se prosadil i domácí bojovník Radim Ferda, který zvyšoval na 2:0 v přesilové hře. Poslední minuty zápasu hráli Jestřábi bez gólmana, čehož domácí využili, přesnými přihrávkami oklamali obránce a na konečných 3:0 upravil skóre Lukáš Kříž. Domácí si po vyrovnané bitvě odnáší další tři body do tabulky a míří na čtvrté místo vyrovnané tabulky.

OHLASY MIHY ŠTEBIHA PO UTKÁNÍ SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ PROTI LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV

OHLASY MARTINA ŠTRBY A JAROSLAVA BARVÍŘE PO UTKÁNÍ SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ PROTI LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV