Mládež: Čtvrťáci a páťáci vstoupili do soutěže vítězstvími

Po dalším hokejovém týdnu se konečně začíná dařit juniorům, kteří stoupají tabulkou vzhůru, na rozdíl od extraligových dorostenců, ti se propadli na osmé místo. Do bojů poprvé zasáhli žáci čtvrtých a pátých tříd a vysokými vítězstvími nad Pelhřimovem se usadili na čelních pozicích tabulky. Plný počet čtyř bodů ze dvou utkání si připsala devítka, tři body získali osmáci a šesťáci a dva body sedmáci.

Junioři

Třebíč - Kopřivnice 11:2 (1:0,4:0,6:2)
Branky: M.Laš 2, M.Slavík 2, J.Krčál 2, J.Burian 2, T.Fiala 2, M.Vaněk
V první třetině nebyli domácí hráči schopni překonat dobrého gólmana hostí a proto skončila jen 1:0. V průběhu dalších třetin hráči SK HS střelbu zlepšili a výrazně si opravili celkové skóre soutěže a v pohodě dotáhli utkání k vítězství.
Přerov - Třebíč 2:4 (0:2,0:2,2:0)
Branky : M.Laš, J.Mareček, T.Fiala, M.Přibyl
Ve velmi kvalitním zápase vycházeli hosté ze zajištěné obrany s rychlými protiútoky. Tato taktika vedla postupně ke čtyřbrankovému vedení po dvou třetinách. V poslední části domácí sice snížili, ale proti výborně hrajícím hostům na další obrat ve vývoji utkáni již neměli.

Dorost

Vsetín - Třebíč 5:4 (3:1,1:2,1:1)
Branky: L.Dostál 2, L.Popela, L.Nahodil
Hosté v první třetině poznávali taje úzkého kluziště na Lapači a potom marně doháněli náskok soupeře. V zápase se dopustili mnoha individuálních chyb, které domácí trestali.
Třebíč - Třinec 2:4 (0:2,2:0,0:2)
Branky: L.Nahodil 2
Hosté byli v první třetině jasně lepší a jen výborný výkon Burgra v brance držel domácí ve hře. Od druhé třetiny domácí hru vyrovnali, ale v závěru se projevila větší vyrovnanost kádru hostů.

9. třída

Třebíč - Havl.Brod 4:2 (2:0,0:0,2:0)
Branky: T.Vondráček 2, K.Kesner, M.Molák
Domácí produkovali dobrou hru s rychlými protiútoky, což na soupeře platilo a vedlo to k zisku mistrovských bodů.
Třebíč - Hodonín 13:1 (4:0,4:0,5:1)
Branky: P.Krutiš 3, M.Dočekal 2, P.Vyhnálek 2, L.Klouda, K.Kesner, M.Vrbka, T.Vondráček, D.Křenek, V.Hrabec
Utkání proti slabému soupeři bylo v režii a jednoznačnou záležitostí domácího celku, který se prosadil i střelecky.

8. třída

Třebíč - Havl.Brod 4:4 (3:1,1:2,0:1)
Branky: R.Večeřa 2, M.Sochor, P.Vyhnálek
Domácí si vytvořili v první třetině slibný náskok, ale v další části jej neudrželi a nakonec byli rádi za remízu.
Třebíč - Hodonín 10:0 (3:0,3:0,4:0)
Branky: P.Štěpánek 3, M.Sobotka 3, R.Sochor 2, D.Fryauf, Kučera
Domácí neponechali nic náhodě, soupeře nepodcenili a odměnou jim byl bodový zisk za výrazné vítězství.

7.třída

Havl.Brod - Třebíč 4:1 (0:0,2:1,2:0)
Branka: O.Šulc
Bojovné a vyrovnané utkání rozhodla neuznaná branka hostů a posléze inkasovaný gól do šatny ve 2. třetině. Na zvrat v poslední části hosté již nenašli síly.
Hodonín - Třebíč 0:8 (0:3,0:2.0:3)
Branky: O.Šulc 2, N.Marek 2, L.Paták, O.Semerád, D.Dočekal, P.Balík
Hosté rychle zapomněli na sobotní porážku, podali kolektivní výkon a o vítězi nebylo pochyb.

6.třída

Havl.Brod - Třebíč 2:5 (0:2,1:2,1:1)
Branky: D.Dobrovolný 3, P.Donutil, V.Kučera
Hosté předčili svého soupeře ve všech herních činnostech, zákonitě se to projevilo i gólově a vítězství je zasloužené.
Hodonín - Třebíč 3:3 (2:2,0:0,1:1)
Branky: M.Práček, M.Vlašín, M.Kazatel
Hosté podali dobrý výkon, ale na houževnatého soupeře to tentokrát stoprocentně nestačilo a proto získali jen jeden bod.

5.třída

Třebíč - Pelhřimov 12:1 (5:0,4:1,3:0)
Branky: J.Roupec 4, D.Sedlář 2, T.Pelikán 2, D.Horký 2, R.Dobeš, F.Sedlák
První mistrovské utkání zvládli domácí velmi dobře a po jednoznačném průběhu si zaslouženě připsali první body v sezóně.

4.třída

Třebíč - Pelhřimov 7:3 (2:1,4:1,1:1)
Branky: D.Jirák 3, J.Sobotka 2, M.Mašek, T.Sýkora
Domácí se dlouho nemohli vzpamatovat z obdrženého gólu ve druhé minutě utkání. O jejich vítězství nakonec rozhodla druhá třetina, kterou vyhráli 4:1po té, co Pelhřimov v polovině utkání vystřídal brankáře.