Mládež: Čtvrťáci deklasovali v tabulce poslední Wien, ale na vedoucí Ytong o gól nestačili

T ř e b í č - Minulý týden se třebíčské mládeži dařilo. Junioři sice přišli v Olomouci o svoji devítizápasovou sérii neporanitelnosti, ale v následujícím zápase si proti soupeři z Havlíčkova Brodu připsali cenný bod, a tak uhájili čtvrté místo. Dorost vybojoval remízu s Plzní a nečekaně zvítězil v Karlových Varech, které jsou v tabulce české skupiny třetí. Žáci 6. až. 9. tříd vcelku bez potíží zdolali relativně slabší Břeclav a kromě sedmáků si výrazně vylepšili skóre. Devítka zůstává v tabulce druhá, a svádí tuhý boj s dvěma brněnskými celky. Čtvrtá a pátá třída s přehledem přejely rakouskou Vídeň, avšak proti zdatnějšímu Ytongu sice těsně, ale přesto neuspěly.

Junioři

Olomouc - Třebíč 4:1 (1:0,0:1,3:0)
Branka: J.Krčál
Hosté ucítili hořkost porážky po devíti utkáních v řadě (osm vítězství a jedna remíza) až na ledě první Olomouce. Utkání při tom bylo první dvě třetiny vyrovnané, o čemž svědčí i skóre po čtyřiceti minutách. V poslední části domácí přeci jen strhli vítězství na svou stranu snad i proto, že hostům se vlivem dlouhodobého zranění dvou hráčů prakticky rozpadl druhý útok.
Třebíč - Havl.Brod 3:3 (0:0,2:1,1:2)
Branky: M.Laš, M.Slavík, T.Pekárek
Zápas o čtvrtou ligovou příčku byl vyrovnaný a skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, domácí nepříznivý stav nakonec dokázali srovnat a prakticky si tak zajistili pokračování soutěže v elitní osmičce, o co od začátku soutěže usilovali.

Dorost

Třebíč - Plzeň 2:2 (1:0,0:1,1:1)
Branky: J.Kurial 2
Domácí po celý zápas svou bojovností nahrazovali hokejové umění a zkušenost hostí a zasloužený bod vydolovali při závěrečné power play v čase 59:51.
Karlovy Vary - Třebíč 3:4 (1:1,1:2,1:1) Branky: E.Kadela, M.Kundela, M.Jánský, R.Novák
V dalším utkání extraligy dorostu čekal na hosty opět západočeský soupeř, který byl mírným favoritem. Zápas byl vyrovnaný a o výsledku rozhodla větší vůle po vítězství hostů a velmi dobrý výkon Petra Ondrůje v brance.

9. třída

Třebíč - Břeclav 9:2 (3:1,4:0,2:1) Branky: P.Krutiš 2, L.Klouda 2, T.Vondráček 2, K.Kesner, V.Hrabec, V.Křípal
Domácí se předvedli v dobrém světle a svému soupeři prakticky nedali žádnou šanci na příznivější výsledek.

8. třída

Třebíč - Břeclav 6:1 (2:0,3:0,1:1)
Branky: M.Sochor 2, D.Deveri, M.Belatka, D.Stahorský, P.Vyhnálek
Domácí hráči odvedli v utkání dobrou práci, svého soupeře přehráli herně i v bojovnosti a odměnou jim byl plný bodový zisk.

7.třída

Břeclav - Třebíč 3:4 (1:1,1:1,1:2)
Branky: O.Šulc 2, P.Balík, E.Krčál
Utkání bylo oboustranně velmi bojovné, ale vítězství nakonec strhli na svou stranu hosté a to i navzdory "nepřesným" výrokům rozhodčích.

6.třída

Břeclav - Třebíč 0:13 (0:3,0:6,0:4)
Branky: O.Málek 3, M.Kazatel 3, M.Vlašín 2, J.Nechvátal 2, P.Donutil 2, J.Salák
Hosté břeclavského soupeře v tomto zápase doslova převálcovali a na jeho úrok si podstatně vylepšili své plusové skóre.

5.třída

Vídeň - Třebíč 1:9 (0:2,1:5,0:2)
Branky: D.Horký 2, T.Pelikán 2, D.Sedlář 2, V.Jahoda, J.Zeman, R.Dobeš
Od počátku utkání hraného v Třebíči "domácí" svého soupeře zatlačili do jejich třetiny a pouze dovednost vídeňského brankáře zabránila většímu vítězství třebíčské pětky.
Třebíč - Ytong 1:2 (1:0,0:0,0:2)
Branka: D.Horký
Ve vyrovnaném utkání, které se hrálo v rychlém tempu, nedokázali domácí v poslední části udržet náskok z první třetiny a z vítězství se radovali šťastnější hosté.

4.třída

Vídeň - Třebíč 2:15 (0:5,1:4,1:6)
Branky: M.Juráň 3, P.Bartušek 2, D.Jirák 2, M.Mašek 2, I.Bláha 2, J.Sobotka, R.Sochor, M.Bednář, J.Donutil
Třebíčští hráči svou jednoznačnou převahu nad rakouským soupeřem vyjádřili i střelecky a zaslouženě v utkání zvítězili.
Třebíč - Ytong 1:2 (0:0,1:1,0:1)
Branka: P.Bartušek
Parádní zápas byl od první minuty zcela vyrovnaný a hosté o svém vítězství rozhodli až v samém závěru dramatického klání.