Mládež: Čtvrťáci naložili Vídni desítku

T ř e b í č – Junioři Horácké Slavie jsou zpátky ve hře o extraligu. Stalo se tak po vítězství nad N.Jičínem a prohře Jihlavy v Šumperku. Odstup na čelo se tak opět snížil na pouhé dva body a vše je znovu otevřené. Extraligový dorost nejprve zdolal Ústí a pak doma statečně bojoval se suverénem soutěže – Kladnem, kterému nakonec podlehl. Ze žáků si nadále nejlépe vedou deváťáci a sedmáci, osmáci uhráli remízu a šestka získala také jeden bod, ale ze čtyřech možných. Nejmladší třebíčští hráči 4. a 5. třídy dobře reprezentovali proti zahraničnímu soupeři z Vídně a v obou případech byli úspěšní.

Junioři

Třebíč - N.Jičín 6:4 (3:3,0:0,3:1)
B: P.Burián, L.Dostál, T.Kaláb, P.Ludvík, T.Jedlička, J.Burian
V první třetině se odehrála branková přestřelka, když 2x vedli hosté, domácí otočili na 3:2, aby bylo do minuty opět srovnáno. Ve druhé třetině se obě družstva snažila vyvarovat chyb a tak branky nepadali, ale domácí tlak sílil. Ten se projevil v poslední části i střelecky a vydřené vítězství bylo zasloužené. A protože Šumperk porazil Jihlavu 3:1, je ztráta SK HS na čelo 2 body. Junioři mají teď čtrnáctidenní přestávku.

Dorost

Ústí n.L. - Třebíč 1:4 (0:2,0:1,1:1)
B: T.Kaut 2, L.Němec, D.Vítek
Hosté sehráli velmi dobré utkání, dobře bruslili, soupeře postupně přehráli, prosadili se i střelecky a vítězství bylo zasloužené.
Třebíč - Kladno 3:5 (0:0,3:2,0:3)
B: T.Kaut 2, K.Kesner
Domácí byli po dvě třetiny lepším celkem, ale v poslední části slibné vedení neudrželi a individuálními chybami se připravili a plný bodový zisk.

9. třída

Havl.Brod - Třebíč 0:7 (0:0,0:5,0:2)
B: : M.Dočekal 2, D.Stahorský 2, M.Sochor, F.Dvořák, P.Vyhnálek
Po slabší první třetině začali hosté hrát svou hru, soupeře k ničemu nepustili a zaslouženě si z Kotliny odvezli oba body.

8. třída

Havl.Brod - Třebíč 4:4 (1:2,1:2,2:0)
B: D.Deveri 3, D.Fryauf
Hosté po bojovném výkonu vedli už 4:1, ale opět se nevyvarovali individuálních chyb v obranné činnosti a soupeř toho využil ke srovnání skóre na konečných 4:4.

7.třída

Žďár n.S. - Třebíč 0:2 (0:2,0:0,0:0)
B: M.Kazatel. O.Šulc
Hosté podali v pohledném utkání výborný výkon a potvrdili tak svou stálou formu. Vítězství bylo zcela zasloužené.
Třebíč - Havl.Brod 12:2 (6:0,1:1,5:1)
B: M.Vlašín 3, O.Šulc 3, L.Paták 3, M.Kazatel 2, T.Bartejs
Jak napovídá vysoké skórem, tak utkání mělo jednoznačný průběh a to domácí hráči ještě mnoho jasných šancí neproměnili.

6.třída

Žďár n.S. - Třebíč 3:3 (0:2,1:0,1:1)
B: D.Outulný 2, N.Kuchera
Hosté podali podprůměrný výkon a přestože v utkání dvakrát vedli, byli nakonec rádi za zisk jednoho bodu.
Třebíč - Havl.Brod 1:5 (1:0,0:3,0:2)
B: D.Outulný
Hrálo se bojovné utkání ve kterém domácí nezvládli závěr druhé třetiny. Hosté na začátku třetiny třetí potvrdili převahu dalšími brankami a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

5.třída

Vídeň - Třebíč 2:5 (1:2,0:2,1:1)
B: P.Bartušek, M.Juráň, R.Sochor, J.Sobotka, J.Donutil
Třebíčští hráči podali proti slabšímu rakouskému soupeři dobrý výkon a za předvedenou hru zvítězili zaslouženě.

4.třída

Vídeň - Třebíč 1:10 (1:2,0:5,0:3)
B: F.Pyrochta 2, O.Urban 2, P.Veškrna 2, T.Balík, T.Hodek, J.Jahoda, P.Matov
V utkání se hostující celek přizpůsobil slabé hře soupeře, nic méně nakonec celek SK HS zvítězil dvouciferným rozdílem.