Mládež: Devítka překvapivě remizovala s Rosicemi, ostatní mládež bodovala naplno

T ř e b í č - Velkým příslibem do budoucnosti jsou kvalitní výsledky třebíčských extraligových dorostenců, kteří vyhráli obě svá poslední utkání proti Českým Budějovicím a Písku. Svou formu budou moci potvrdit i během svátečních dnů na Memoriálu MUDr. Ivo Procházky, kde budou obhajovat vítězství v předcházejících dvou ročnících. Turnaj začíná v neděli 26.prosince zápasem s Jihlavou. Junioři už měli účast v osmičce jistou, přesto si - ač oslabeni - poradili se Žďárem. Překvapením byla "jen" remíza deváťáků proti papírově slabším Rosicím, ostatní žákovské kategorie potvrdily předpoklady a zvítězily.

Junioři

Žďár n.S. - Třebíč 4:6 (0:2,0:1,4:3)
Branky: M.Přibyl 2, P.Franěk, M.Vaněk, L.Sobotka, K.Schmidt
Hosté začali poslední utkání základní části dobře, svému soupeři toho mnoho nedovolili a když v první minutě poslední třetiny zvýšili na 4:0, tak to vypadalo pro domácí na debakl. Ti se ale nevzdali a do 8. minuty dokázali srovnat na 4:4. V závěru třebíčští junioři zmobilizovali zbytek psychických i fyzických sil, přidali dva nádherné góly a pro tento rok se rozloučili se sezónou na čtvrtém místě tabulky.

Dorost

Č.Budějovice - Třebíč 2:7 (1:2,0:2,1:3)
Branky: R.Novák 2, E.Kadela, T.Hobza, L.Dostál, P.Vlašín, P.Burián
Domácí se dostali do vedení už v 1. minutě, ale další zápis jim nadšeně bojující třebíčští dorostenci povolili až v samém závěru utkání. Domácí doplatili na nečistou hru, kterou rozhodčí nekompromisně trestal, hosté toho využili a zaslouženě soupeři uštědřili vysokou porážku.
Třebíč - Písek 6:4 (3:1,1:2,2:1)
Branky: J.Kurial 3, M.Kejda, L.Nahodil, V.Burian
Domácí byli po celý zápas lepší a jen chyby v obraně držely soupeře v naději na bodový zisk, což hráči SK HS zlepšeným výkonem v závěrečné třetině nakonec nepřipustili.

9. třída

Třebíč - Rosice 4:4 (3:0,1:3,0:1)
Branky: P.Krutiš, M.Molák, T.Vondráček, L.Rampír
Čtyřbrankové vedení domácí celek natolik ukolébalo, že dovolili soupeři pohodlně vyrovnat a v závěru se dokonce strachovali i o ten získaný bod, proti papírově slabšímu celku.

8. třída

Třebíč - Rosice 5:4 (2:1,3:0,0:3)
Branky: R.Sochor, M.Sochor, M.Sobotka, L.Uhlíř, M.Svoboda
Domácí odehráli dobře první dvě třetiny, ale v poslední části docela propadli a od vyrovnání je zachránila závěrečná siréna utkání.

7.třída

volno

6.třída

volno

5.třída

Pelhřimov - Třebíč 2:13 (0:3,1:5,1:5)
Branky: J.Salák 3, N.Kučera 2, J.Nechvátal 2, P.Vondráček 2, D.Horký 2, T.Pelikán, J.Roupec
Převaha hostujícího celku byla znát již od počátku utkání a protože se jim dařilo i střelecky zaslouženě vysoko zvítězili.

4.třída

Pelhřimov - Třebíč 5:6 (2:1,1:2,2:3)
Branky: R.Sochor 2, L.Tvarůžek, P.Bartušek, J.Sobotka, M.Mašek
Po velmi špatném začátku museli favorizovaní hosté bojovat o vítězství až do poslední minuty dramatického utkání.