Mládež: Dorost nešťastně podlehl Ostravě, ale sebral bod favorizovanému Zlínu

T ř e b í č – Nevydařené utkání sehráli třebíčští junioři doma proti Šumperku, a prohrou se připravili o možnost mít postup do extraligy ve svých rukou. Nyní bude muset juniorka znovu hrát naplno a čekat na další zaváhání Jihlavy, která se stejným soupeřem ztratila body v předchozím kole. Dorost podal bojovný výkon proti Ostravě i Zlínu, získal jeden bod s favorizovaným soupeřem, ale i přesto se rezerva na dno tabulky ztenčila na pouhé dva body. Mezi žáky si stále nejlépe vedou sedmáci a deváťáci.

Junioři

Třebíč - Šumperk 4:6 (0:0,1:3,3:3)
B: L.Sobotka, M.Kejda, L.Popela, J.Burian
Těžké utkání odehráli po dlouhé přestávce junioři SK HS. Proti silnému soupeři se jim nedařilo střelecky. Dvoubrankovou ztrátu ze druhé třetiny ještě dokázali srovnat, ale na další dva góly hostí dokázali odpovědět jen jednou brankou v power play a v dalším pokračování inkasovali do prázdné brány a bylo rozhodnuto.

Dorost

Vítkovice - Třebíč 6:1 (0:1,2:0,4:0)
B: E.Kadela
Hosté se v tomto utkání sice ujali vedení, ale lídr soutěže se postupně rozehrál a svým tlakem donutil hráče SK HS k chybám, ze kterých dokázal skórovat a rozhodnout tak utkání ve svůj prospěch.
Třebíč - Ostrava 2:3 (1:0,1:2,0:1)
B: K.Kesner, R.Adámek
Ve vyrovnaném utkání domácí dvakrát vedli, ale soupeř vždy dokázal vyrovnat. Rozhodnutí padlo v 58. minutě, kdy po jasném faulu hostujícího hráče nechal hlavní sudí pokračovat ve hře a hosté toho využili ke vstřelení rozhodujícího gólu.
Zlín - Třebíč 2:2 (1:1,1:0,0:1)
B: K.Kesner, R.Kuřátko
Hostující dorostenci sehráli vyrovnanou partii s domácími a když se jim v poslední části podařilo vyrovnat jednogólový náskok Zlína, odvezli si zasloužený bod za remízu.

9. třída

Znojmo - Třebíč 2:1 (0:1,0:0,2:0)
B: O.Němec
Ve vyrovnaném utkání se nakonec přiklonilo hokejové štěstí k domácím, čemuž napomohli pánové v pruhovaném.
Ytong - Třebíč 1:4 (0:1,1:0,0:3)
B: D.Stahorský, M.Dočekal, T.Vondráček, O.Němec
Hosté v kombinované sestavě rozhodli utkání ve svůj prospěch v závěrečné třetině, když jejich výkon postupně gradoval.

8. třída

Znojmo - Třebíč 7:0 (4:0,3:0,0:0)
Hostující celek v úvodních dvou třetinách působil velice odevzdaně a soupeři tak ulehčil snadný zisk obou bodů.
Ytong - Třebíč 3:4 (2:0,0:2,1:2)
B: D.Fryauf 2, R.Novák, D.Deveri
Hosté podali od druhé třetiny bojovný a taktický výkon, podpořený výborně chytajícím L.Dusíkem. Rozhodnutí padlo v čase 59:57, kdy třebíčští přidali domácím čtvrtý rozhodující gól, který znamenal zasloužený zisk obou bodů.

7. třída

Třebíč - Znojmo 8:2 (4:0,1:0,3:2)
B: O.Šulc 3, M.Kazatel 2, R.Hobza, N.Marek, P.Donutil
Domácí celek potvrdil v utkání roli favorita, dobře kombinoval, prosadil se i střelecky a s přehledem získal oba body.
Třebíč - Ytong 4:4 (0:1,2:0,2:3)
B: O.Šulc 3, L.Paták
Vyrovnané utkání, ve kterém se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, dopadlo smírně a tak soupeři získali po bodu.

6. třída

Třebíč - Znojmo 1:2 (0:1,1:1,0:0)
B: N.Kuchera
Domácí se porazili sami svým celkovým přístup k utkání a předvedenou hrou po celých šedesát minut.
Třebíč - Ytong 3:7 (0:1,2:5,1:1)
B: J.Salák 2, D.Horký
Ani zlepšený výkon domácích oproti předchozímu zápasu jim body nepřinesl. Hráči SK HS neproměnili spoustu příležitostí a naopak od soupeře dostali lekci ze střelecké produktivity.

5.třída

Třebíč - Havl.Brod 1:3 (0:1,1:0,0:2)
B: J.Donutil
I přes velkou marodku v týmu dokázali domácí odehrát bojovné utkání, za které se nemuseli stydět. Zápas byl vyrovnaný a rozhodnutí ve prospěch hostí padlo až v poslední třetině.

4.třída

Třebíč - Havl.Brod 3:4 (0:1,2:3,1:0)
B: M.Mejzlík, J.Všetečka, J.Abrahám
Domácí měli v utkání herní převahu a o výsledku opět rozhodly neproměněné šance třebíčských mladíků.