Mládež: Junioři vedou tabulku první ligy

T ř e b í č – Do zápasu v Orlové, který se odehrál minulý víkend, nastupovali třebíčští junioři ze druhého místa v tabulce. Poté, co svého soupeře na severu Moravy jednoznačně přehráli 10:2, očekávalo se, že ujmou vedení v tabulce. Vedoucí Znojmo však bylo doma zcela nečekaně deklasováno Havlíčkovým Brodem a ten se tak díky lepšímu skóre posunul do čela. V dalším kole v neděli zdolali junioři Horácké Slavie na vlastním ledě urputný tým ze Žďáru nad Sázavou, zatímco vedoucí Havlíčkův Brod prohrál v Prostějově a třebíčské naděje tak poprvé sezóně vedou tabulku. Výborně je napodobují i deváťáci, kteří po vítězství drží stejnou pozici, zatímco součet žákovských kategorií řadí Třebíč průběžně na šesté místo.

Junioři

Orlová - Třebíč 2:10 (1:1,0:5,1:4)
B: P.Burián 3, T.Fiala 2, L.Sobotka 2, J.Kurial, M.Kejda, T.Mauritz
V pátém kole juniorské ligy se třebíčští do svého soupeře obuli jak se patří a po první vyrovnané třetině na ledě doslova kralovali. Přesnou kombinační hrou si Hráči SK HS vynutili obrovský tlak a nasázeli domácímu celku deset nádherných gólů.
Třebíč - Žďár n.S. 4:2 (1:1,1:1,2:0)
B: L.Nahodil 2, T.Fiala, M.Kundela
Domácí očekávali velmi těžké utkání, vždyť v přípravě na sezónu se žďárskými vrstevníky prohráli oba zápasy. Očekávání se potvrdilo a silový hokej hostujícího celku na domácí platil a ti museli dvakrát mazat jednobrankové manko. Zlom přišel v poslední části, domácí sílu soupeře eliminovali chytrostí a technikou, což vedlo dvěma góly ke kýženému vítězství.

Dorost

Třebíč - Vsetín 2:4 (1:2,0:0,1:2)
B: L.Němec, R.Adámek
Domácí bojovali o dobrý výsledek celé utkání, ale na zkušeného soupeře, který si vše pohlídal, tentokrát nestačili.
Opava - Třebíč 5:3 (0:2,4:1,1:0)
B: M.Molák, I.Novák, R.Novák
Po výborně odehrané první třetině ze strany hostů, došlo ve druhé části ke zvratu ve skóre, kterou domácí vyhráli vysoko 4:1. Poslední třetina byla herně vyrovnaná a pátou branku domácí vstřelili až při power play SK HS.
Třebíč - Zlín 1:3 (1:1,0:1,0:1)
B: A.Horký
Domácí proti favoritu utkání podali odhodlaný a bojovný výkon a po první třetině drželi remízu. Silný soupeř však v další části potrestal chybující třebíčské hráče, kteří i přes prohru zaslouží za svůj zlepšující se výkon pochvalu.

9. třída

Třebíč - Ytong 6:3 (3:1,1:1,2:1)
B: T.Vyhnálek, O.Němec, P.Krutiš, M.Sochor, P.Kotrba, D.Křenek
Hrálo se výborné utkání od všech zúčastněných na ledové ploše. Domácí hráči svého soupeře přehráli kombinačně i bojovným nasazením a vítězstvím si zaslouženě udrželi vedoucí pozici v soutěži.

8. třída

Třebíč - Ytong 1:6 (1:2,0:1,1:3)
B: R.Večeřa
Domácí i v tomto zápase pokračovali v ustrašeném výkonu a vítězství hostujícího celku bylo zasloužené.

7.třída

Ytong - Třebíč 4:1 (0:0,3:1,1:0)
B: O.Šulc
Hosté byli po celé utkání lepším týmem, ale bohužel branky stříleli domácí a to o vítězi rozhodlo.

6.třída

Ytong - Třebíč 6:3 (2:2,2:0,2:1)
B: J.Nechvátal 2, P.Vondráček
Utkání šestých tříd bylo vyrovnanou záležitostí, ale domácí tým byl lepší v koncovce a to se ukázalo jako rozhodující.