Mládež - Juniorka zatím nezaváhala

T ř e b í č – Mladí hokejisté Horácké Slavie bojovali o víkendu o další mistrovské body. Výborně do ligy vstoupili junioři, kteří oba své zápasy vyhráli a jsou v tabulce zatím druzí. Extraligovým dorostencům se nadále nedaří a neuspěli v žádném ze trojice odehraných utkání. Žáci jsou prozatím v součtu 6,7, 8 a 9. tříd v tabulce celkově čtvrtí.

Junioři

Technika Brno - Třebíč 4:5 (0:1,2:0,2:4)
B: J.Kurial 2, L.Nahodil, L.Sobotka, T.Mauritz,
Třebíčští junioři nastoupili proti nováčkovi soutěže s odhodláním plně bodovat, v utkání se ujali vedení, ale v další části jen dotahovali náskok soupeře. Zlom nastal v poslední třetině, když hráči SK HS nesmírnou bojovností dokázali během 4 minut 3x skórovat a dokonale tak otočit nepříznivý vývoj utkání ve svůj prospěch.
Třebíč - N.Jičín 8:4 (2:1,5:2,1:1)
B: P.Burián 3, J.Kurial 2, L.Dostál, M.Kejda, T.Fiala
Po vyrovnané první třetině začala ve druhé části doslova řádit druhá lajna domácích a o utkání bylo rozhodnuto. Poslední třetina se dohrávala pouze z povinnosti. V utkání se blýskl hattrickem Petr Burian a v krizových situacích domácí juniory podržel dobrým výkonem brankář Pavel Míča.

Dorost

Olomouc - Třebíč 5:0 (0:0,4:0,1:0)
Hosté drželi s domácími krok jen v první třetině, po té se projevila zkušenost olomouckých, kteří se prosadili hlavně střelecky.
Třebíč - Třinec 1:7 (1:1,0:4,0:2)
B: I.Novák
Domácí se v utkání sice ujali vedení, ale v další části vytvořili mnoho chyb, které zkušený soupeř dokázal rozhodně potrestat.
Přerov - Třebíč 5:0 (1:0,0:0,4:0)
Po rychlé brance v úvodu utkání byli hostující hráči, vyjma druhé třetiny, odevzdaným týmem a po zásluze prohráli.

9. třída

Třebíč - Havl.Brod 5:2 (2:0,1:2,2:0)
B: P.Krutiš 2, P.Vyhnálek, M.Sochor, D.Křenek,
První dvě třetiny byli velmi vyrovnané, ale v poslední části domácí na svého soupeře udeřili v plné síle a zaslouženě vyhráli.

8. třída

Třebíč - Havl.Brod 2:2 (0:0,1:0,1:2)
B: O.Šulc, D.Deveri
O dělbě bodů rozhodla nedisciplinovanost domácích hráčů v samém závěru utkání, ve kterém podal výborný výkon domácí brankář Lukáš Dusík.

7.třída

Havl.Brod - Třebíč 6:3 (2:0,2:2,2:1)
B: L.Paták 2, M.Kazatel
Ve vyrovnaném utkání se hokejové štěstí přeci jen přiklonilo více na stranu domácího celku.

6.třída

Havl.Brod - Třebíč 4:2 (3:1,0:1,1:0)
B: P.Vondráček, N.Kuchera
Domácí si vytvořili v závěru první třetiny dvoubrankový náskok, který dokázali hosté pouze mírně korigovat.