Mládež: Nečekaná prohra s Velkým Meziříčím sedmou třídu z trůnu nesesadila

T ř e b í č – Během minulého víkendu byla odehrána poslední série utkání před vánoční přestávkou. Třebíčští junioři byli ve dvou utkáních stoprocentní, naopak extraligovému dorostu se nepodařilo získat ani bod. Šesťáci, osmáci a deváťáci si se stejně starými soupeři z Velkého Meziříčí snadno poradili, překvapením byla prohra žáků sedmé třídy, kteří však i po tomto výkyvu zůstali ve vedení soutěže. Celkově se v součtové tabulce žáků 6.-9. tříd umístila Třebíč na 1.místě a prvním soupeřem v nadstavbě jí bude Znojmo.

Junioři

Třebíč - Prostějov 8:2 (3:1,2:1,3:0)
B: V.Burian 4, J.Kurial, P.Franěk, L.Dostál, P.Burián
Domácí si svého soupeře doslova vychutnali a zejména Vilda Burian hrající naposledy jako posila ze Sparty se činil, když čtyřikrát zužitkoval akci připravenou jeho bratrem Jirkou. Za předvedený výkon sklidilo pochvalu od trenérů celé mužstvo.
Kopřivnice - Třebíč 2:4 (1:2,1:0,0:2)
B: M.Jánský, T.Mauritz, J.Burian, J.Krčál
Velmi těžké utkání sehráli hosté v Kopřivnici s houževnatým soupeřem, ve kterém naposledy využili posilu ze Zlína Jana Bulu. Po vyrovnaném stavu po dvou třetinách přišel úder třebíčských hned v první minutě třetí třetiny a konečnou pojistku dávali hosté v čase 59:59. Vítězství znamená druhé místo v základní části se ztrátou dva body na Jihlavu, se kterou se utkají hned ve druhém kole nadstavby v Jihlavě.

Dorost

Č.Budějovice - Třebíč 8:0 (4:0,2:0,2:0)
Hosté ani v tomto utkání nedokázali vstřelit branku, naopak vytvořili mnoho chyb v obranné činnosti, čehož domácí využili.
Třebíč - Liberec 2:6 (2:3,0:1,0:2)
B: R.Adámek, E.Kadela
První dvě třetiny byli velmi vyrovnané, přesto hosté vedli o dvě branky, v poslední části přidali ještě dvě a bylo rozhodnuto.

9. třída

Třebíč - Vel.Mezíříčí 14:2 (1:0,7:1,6:1)
B: D.Křenek 4, D.Stahorský 3, M.Sobotka 2, P.Štěpánek, M.Sochor, D.Fryauf, T.Vondráček
Z utkání se stala jednoznačná záležitost pro domácí tým, který svého soupeře doslova převálcoval.
Družstvo skončilo základní části na 2. místě.

8. třída

Třebíč - Vel.Mezíříčí 8:1 (1:0,2:1,5:0)
B: M.Kazatel 2, R.Večeřa, T.Bartejs, D.Sklenář, E.Krčál, L.Paták, O.Semerád
První dvě třetiny byly vyrovnané, v poslední části domácí podstatně zlepšili svou hru a rozhodli tak o jednoznačném vítězství.
Družstvo skončilo základní části na 6. místě.

7.třída

Vel.Mezíříčí - Třebíč 5:3 (2:0,0:0,3:3)
B: T,Bartejs, M.Kazatel, M.Prášek
Hosté inkasovali v první minutě dvě branky a to se nakonec pro další vývoj utkání ukázalo jako rozhodující aspekt.
Družstvo skončilo základní části na 1. místě.

6.třída

Vel.Mezíříčí - Třebíč 1:11 (0:4,1:2,0:5)
B: D.Outulný 3, J.Salák 3, N.Kuchera 2, V.Pálka, M.Mašek, J.Nechvátal
Hosté potvrdili stoupající formu z posledních utkání a jednoznačně nad svým soupeřem zaslouženě zvítězili.
Družstvo skončilo základní části na 4. místě.

V součtu 6+7+8+9 obsadila Třebíč 1. místo a prvním soupeřem v nadstavbě bude Znojmo.