Mládež - Páťáci naložili Rosícím dvouciferný příděl

T ř e b í č – Juniorka bojovala o body proti vedoucímu celku tabulky - Olomouci, který zde nakonec, byť jen těsně, vyhrál a zajistil si ti tím postup do extraligy. Dorost nestačil na Vítkovice, ale ze Znojma povinné body přivezl. Osmáci a deváťáci měli volno, sedmička nejdříve rozstřílela Rosice, na favorizovaný Ytong však o gól nestačila. Stejně jako sedmáci dopadli proti brněnskému celku i šesťáci a pátá třída napodobila sedmou, když rovněž naložila Rosicím dvouciferný příděl.

Junioři

Olomouc - Třebíč 5:6 (1:2,2:3,2:1)
Branky: M.Laš 2, M.Pejchal, K.Schmidt, J.Krčál
Opět se na třebíčském stadionu potvrzoval postup do extraligy. Předloni to bylo dorostenecké Znojmo, vloni dorostenci Třebíče a letos to mohla potvrdit juniorka Olomouce. Hosté začali dobře a po první části zaslouženě vedli 2:1. Ve druhé třetině převzali iniciativu domácí. Kteří předváděli od počátku aktivní hru a podařilo se jim otočit vývoj utkání na 3:2 ve svůj prospěch. Vydrželo jim to ale jen do 10 minuty, po té z ledu doslova odešli, čehož hosté dokonale využili na rozhodující zvrat v utkání. V závěru se podařilo domácím snížit na rozdíl jedné branky, ale když nevyužili power play, tak již následovali mohutné oslavy olomouckého celku.

Dorost

Vítkovice - Třebíč 5:0 (1:0,0:0,4:0)
I přes zdánlivě jednoznačný výsledek hosté podali bojovný výkon, nedokázali sice proměnit vytvořené šance, ale stav 1:0 drželi až do poslední desetiminutovky, kdy individuálními chybami umožnili domácím rozhodnout zápas pro sebe.
Znojmo - Třebíč 1:2 (0:1,1:1,0:0)
Branky: K.Kesner, M.Kejda
Hosté přivezli dva povinné body, ale ještě stále chyběla hře lehkost a proměňování šancí so oproti minulému zápasu rovněž nezlepšilo.

9. třída volno

8. třída volno

7.třída

Třebíč - Rosice 14:1 (3:0,7:0,4:1)
Branky: D.Deveri 4, M.Sobotka 3, M.Belatka 3, N.Marek, T.Bartejs, R.Večeřa, O.Málek
Domácí hráči se v dohrávaném utkání do svého soupeře doslova zakousli, přehráli jej ve všech herních činnostech, prosadili se výrazně i střelecky a vyprovodili hosty s pěknou nadílkou.
Ytong - Třebíč 4:3 (1:1,3:1,0:1)
Branky: T.Bartejs, R.Večeřa, M.Belatka
Ve vyrovnaném utkání udělali domácí rozhodující krok pro vítězství ve druhé třetině. Hosté dokázali v poslední části sice snížit na rozdíl jediné branky, ale kýženého vyrovnání nedocílili.

6.třída

Ytong - Třebíč 5:4 (0:2,3:2,2:0)
Branky: N.Marek 2, L.Paták, J.Salák
Rovněž šestka sehrála celkem vyrovnané utkání a po 40 minutách hosté ještě rozdílem branky nad silným soupeřem vedli. Toto vedení v poslední části neudrželi a oba body zůstali na domácím ledě.

5.třída

Rosice - Třebíč 5:11 (3:3,1:3,1:5)
Branky: D.Horký 3, N.Kuchera 2, J.Salák 2, F.Sedlák, T.Pelikán, R.Dobeš, J.Roupec
Hosté měli od začátku plné ruce práce s rychlými útočníky domácích. Od druhé třetiny hosté přidali v bruslení a dařilo se jim využívat i šance, které si postupně vytvořili, což vedlo nakonec k zaslouženému výraznému vítězství.